Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

Dr. Halász Árpád: Budapest húsz éve. 1920-1939. Fejlődéstörténeti tanulmány. Bp., 1939, Wolff Károly Emlékbizottság, 427+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, a gerincnél sérült borítóval, kissé sérült címlappal, régi intézményi bélyegzővel.
19060.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szöllősi Ernő (szerk.): Budapest képes térképkalauz. A borítót tervezte és illusztrálta Vágó Rezső. Bp., 1957, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal (Kossuth-ny.), 64 p. Az MTI gazdag képanyagával! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19061.

Rufpreis:
2 400 HUF

Burgenland településeinek nemzetiségi (anyanyelvi) adatai (1880-1991). Összeáll.: Pálházy László. Bp., 2000, Központi Statisztikai Hivatal, 259 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
19062.

Rufpreis:
2 000 HUF

Paulisineczné Willem Vera: Regélő évek, mesélő képek. Pillanatképek Zebegény történetéből 2. kötet. Zebegény, 2009, Sonnenblumen Hagyományőrző Alapítvány. Kiadói papírkötés.
19063.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vízy László: A Belváros-Lipótváros díszkútjai. Bp., 2004, TypoColor Bt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
19064.

Rufpreis:
800 HUF

Adam Olearius viszontagságos útja az orosz földön át Perzsiába. Világjárók. Klasszikus Útleírások XI. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült kiadói papír védőborítóban.
19065.

Rufpreis:
2 000 HUF

Baedeker, Karl: Südbayern, Tirol, Salzburg, Ober- und Nieder-Österreich, Steiermark, Kärnten und Krain. Handbuch für Reisende von - - . Leipzig, 1914, Karl Baedeker, XXVI+677+(1) p. Oldalszámozáson kívül kihajtható térképekkel, panorámaképekkel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, helyenként kissé sérült lapokkal, a lapok egy része kijár.
19066.

Rufpreis:
2 400 HUF

Klement Judit: Gőzmalmok a Duna partján. A budapesti malomipar a 19-20. században. Iparkodó Budapest. Bp., 2010, Holnap Kiadó, 163+(1) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19067.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabóky Zsolt: Görög kolostorok. Ruzsa György bevezetőjével. Bp., 1988, Képzőművészeti. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19068.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szombath Tibor: Dombóvári olvasókönyv. A város 150 éve a sajtóban (1871-2021). III. köt.: Kádár-korszak (1945-1990). Pécs, 2024, magánkiadás, 151+(1) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19070.

Rufpreis:
2 400 HUF

Strausz Adolf: Törökország. (Ázsiai rész.) Gazdasági tanulmány. Bp. 1905. Wodianer. 94 l. Iparosok olvasótára. Fűzve, gerincén kissé sérült kiadói borítékban.
19071.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF