Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

Kasaya Kazuhiko: The Origin and Development of Japanese-style Organization. Nichibunken Monograph Series No. 3. Kyoto, 2000, International Research Center for Japanese Studies, XXIV+226 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. / In English language. Paperback, in good condition.
19012.

Rufpreis:
8 000 HUF

A pozsonyi ág. hitv. ev. egyházközség története. Az egyházközség háromszázados fennállásának emlékezetére eredeti kútfők után. Két részben.csak a. II. rész. Schmidt K. J., Ebner Gusztáv, Markusovszky Sámuel, Freuszmuth Frigyes: Az egyházközség belső élete és intézményei. Pozsony, 1906. Wigand F. K. VI l. 482 l. Gazdag képanyaggal.  Fűzve, későbbi egészvászon kötésben, Nagyon ritka egyház- és helytörténet.
19013.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

19014.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

19015.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zádori János: Egyiptom. Uti vázlatok. Házi könyvtár XVI. Éjszakafrikai úti vázlatok Zádori Jánostól I. Bp., 1874, Szent István-Társulat, X+2+259 p. Hozzákötve: Maszlaghy Xavér Ferenc: Délfrancziaországból. Uti vázlatok. Házi Könyvtár XX. Bp., 1875, Szent István-Társulat, XII+374 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó táblán hiányos papírborítással, az elülső előzéklap szakadt, és mellette a címlap foltos.
19016.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sonoda Hidehiro: The Transfiguration of Miyako and the Emergence of Urbanity in Japan. Nichibunken Monograph Series No. 6. Kyoto, 2003, International Research Center for Japanese Studies, XII+(2)+255 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. / In English language. Paperback, in good condition.
19017.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hargittai István - Hargittai Magdolna: Budapesti séták a tudomány körül. Bp., 2015, Akadémiai. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19018.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Balla Ede-Zsolt: Oltáron az Olt. Székelyudvarhely, 2013., Human Reform Alapítvány, 120 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19019.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kiss Géza: Ormányság. Bp., 1937, Sylvester Rt. kiadása. Kiadói egészvászon kötés, foltos, kopottas állapotban.
19020.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar városok. Az előszót és bevezetőket írták: Szendy Károly, Lukács György, Ember Géza, Révay István, Kramer Gyula. Vármegyei Szociográfiák XIV. Bp., 1941, Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala (Globus-ny.), 452 p.+ 1 (duplaoldalas, színes) t. + 672 (Személyi adattár, háromhasábos számozás) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, fakó, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
19021.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Vitéz Attila - V. Kápolnás Mária - Erky-Nagy Tibor: Üdvözlet Tolna vármegyéből! 1-2. köt. Szekszárd, 2007-2010, szerzői kiadás, 159+(1) p.; 192 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19022.

Rufpreis:
6 000 HUF

Divald Kornél: Eperjes templomai. Adatok Rombauer János festőről 23 képpel. /Magyar városok művészete/ Budapest, 1904. Singer és Wolfner. 99 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói, enyhén sérült papírborítóval
19023.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF