19103.
Beendet 487. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Marco Cattaneo - Jasmina Trifoni: A világ nagyvárosai. Ford.: Bakonyi Berta. Pécs, 2005, Alexandra, 319+(1) p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.