Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3320506
22100
485
Jewellery and precious metal items
Filigrán ezüst (Ag) mandzsetta, medál + 2 db sérült lánc. össz 20,5 g 3320497
22101
485
Antik ezüst (Ag) bross, gyöngyökkel és drágakövekkel 4 cm 11 g 3289844
22102
485
3302992
22103
485
Ezüst (Ag) kagyló motívumos cukorcsipesz, jelzett, 19,9g
3022980
22104
485
1982 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kés, jelzett, h: 17 cm, nettó: 53, g Aranyozott, kopott 3022969
22105
485
3269143
22106
485
15000
Ezüst(Ag) angol koronás tálka, jelzett, d: 9 cm, nettó: 45,6 g
3245556
22107
485
15000
Ezüst (Ag) és tenyésztett gyöngy fülbevaló és medál. d: 7 mm-ig
3022985
22108
485
1986 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g Aranyozott, hibátlan 3290557
22109
485
15000
Rózsakvarc medál 14K arany (Au) szerelékkel jelzett 2,5 cm
2764269
22110
485
24000
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, rekonstruált türkizzel. 4 g
2949417
22111
485
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF