Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 141

Orosz arany (Au) karlánc,14k, jelzett, 18,5g
22000.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Ezüst (Ag) teáspohár készlet tálcán, eredeti üvegbetétekkel. Pohártartókon és a tálca peremén áttört futórózsa díszítménnyel, jelzett, nettó: 1028g /// Silver (Ag) tea cup set on a tray, with original glass inserts. The cup holders and the edge of the tray are adorned with pierced water lily decorations, marked, net weight: 1028g
22001.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

22002.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

22003.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Ezüst (Ag) tálca, virágos peremmel. Dianás jelzéssel FI mesterjeggyel. 735 g 46x26 cm
22004.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

22005.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

22006.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

22007.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

22008.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

14K arany (Au) gyűrű brillekkel (össz 0,4ct) jelzett 4,75 g m: 57
22010.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ezüst (Ag) etrog tartó, jelzett, német, XIX. sz. vége h: 16 cm, 290g /// "Silver (Ag) etrog holder, marked, Germany end of XIXth century, height: 16 cm, 290g."
22011.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

22012.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF