Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3306799
22000
485
400000
Jewellery and precious metal items
Orosz arany (Au) karlánc,14k, jelzett, 18,5g
3235442
22001
485
200000
Ezüst (Ag) teáspohár készlet tálcán, eredeti üvegbetétekkel. Pohártartókon és a tálca peremén áttört futórózsa díszítménnyel, jelzett, nettó: 1028g /// Silver (Ag) tea cup set on a tray, with original glass inserts. The cup holders and the edge of the tray are adorned with pierced water lily decorations, marked, net weight: 1028g 3256218
22002
485
200000
3289711
22003
485
280000
3319247
22004
485
150000
Ezüst (Ag) tálca, virágos peremmel. Dianás jelzéssel FI mesterjeggyel. 735 g 46x26 cm 2808487
22005
485
150000
Arany (Au/14k) fehérarany gyűrű, 12 db brilliánssal ékítve, 0,6 ct, jelzett, m: 49, bruttó: 3,94g. 3267375
22006
485
150000
3267367
22007
485
150000
3245538
22008
485
85000
3316399
22010
485
120000
14K arany (Au) gyűrű brillekkel (össz 0,4ct) jelzett 4,75 g m: 57 3235458
22011
485
120000
Ezüst (Ag) etrog tartó, jelzett, német, XIX. sz. vége h: 16 cm, 290g /// "Silver (Ag) etrog holder, marked, Germany end of XIXth century, height: 16 cm, 290g." 2764273
22012
485
100000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF