Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 141

Ezüst (Ag) tálca, virágmintás peremmel. Dianás jelzéssel. 480 g 39x19 cm
22013.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

7 darab ezüst (Ag) kanál, jelzett, közte 1866, 18?2 dátummal, 410g
22014.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

22015.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

22016.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

6 darabos orosz ezüst (Ag) virágmintás nyelű kávéskanál garnitúra, h: 14 cm, jelzett, 165g
22017.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Arany és ezüst töltőceruza pár. 14k arany (Au) borítás, jelzett, + ezüst (Ag) borítás. XX. sz. eleje 12 cm
22018.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1930/40 Orosz arany (Au) gyűrű, kiesett kő berakással, jelzett, 14k, m: 54, nettó 4g. Hozzá cca 1890 jelzett Fabergé bélelt fa tartódoboz, 4x4x4 cm
22019.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

22020.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Arany (Au) nyitható szív alakú medál, 14k, jelzett, 5,4g
22023.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

22024.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Bross virág díszítéssel. 14K arany (Au) jelzett, 5 g 4 cm
22025.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

22026.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF