Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3302654
22027
485
44000
Jewellery and precious metal items
3306798
22028
485
75000
Arany (Au) nyaklánc, 14k, jelzett, szakadt, 4,3g 3317142
22029
485
55000
Arany (Au) bordázott fülbevaló pár, 14k, jelzett, 3,3g
3317011
22030
485
28000
Ezüst (Ag) ékszeres doboz, hatszögletű, zsanéros, jelzett, d: 6,5 cm, 57,5g 3316711
22031
485
36000
Arany (Au) fülbevaló pár, 14k, jelzett, 1,9g 3317114
22032
485
14000
Ezüst (Ag) mopsz figurás gyűrű, m:54, jelzett, 27,8g 3317137
22033
485
Ezüst (Ag) fülbevaló pár és gyűrű szett, zöld kő berakásokkal, gyűrű m: 51, jelzett, 5,7g 3317132
22034
485
Ezüst (Ag) szalagmintás köves gyűrű, m: 54, jelzett, 5,4g 3317134
22035
485
2200
Ezüst (Ag) tulipánmintás gyűrű, m: 54, jelzett, 4,2g 3317013
22036
485
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű, kék kövekkel kirakott, m:55, jelzett, 7,1g 3317025
22037
485
Ezüst (Ag) plasztikus kígyó gyűrű, m:51, jelzett, 5,4g 3317112
22038
485
Ezüst (Ag) fantáziaszemes nyaklánc h: 45 cm tigrisfej medállal, jelzett, 17,3g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF