Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3317056
22039
485
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) vékony kígyó nyaklánc szív medállal, 2,9g 3317066
22040
485
Ezüst (Ag) áttört szemes glídes karkötő, h: 19 cm, jelzett, 12,1g 3317031
22041
485
6500
Ezüst (Ag) figaro karkötő, h: 21 cm, jelzett, 12,8g 3317036
22042
485
Ezüst (Ag) figaro bokalánc, h: 24 cm, 1,7g 3317052
22043
485
3200
Ezüst (Ag) walles karkötő, h: 18 cm, jelzett, 6,5g 3317090
22044
485
Ezüst (Ag) walles nyaklánc, hajlított lepke medállal, jelzett, 18,4g 3317093
22045
485
4600
Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc h: 40 cm, Mária medállal, jelzett, 8,9g 3317100
22046
485
6500
Ezüst (Ag) ovális szemű karkötő, markazit berakásokkal, h:18,5 cm, jelzett, 12,9g 3317529
22047
485
Ezüst (Ag) karkötő, obszidián és gyöngyház berakással, jelzett, bruttó 18,5 3317533
22048
485
Ezüst (Ag) gyűrű, csiszolt ametiszt és citrin berakással, m: 56, jelzett, bruttó 5,1g 3317867
22049
485
14000
0,97g 8 K arany, (Au) sérült lánc. Jelzett 3317063
22050
485
Ezüst (Ag) meandermintás kígyó nyaklánc h: 45 cm, jelzett, 10,3g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF