Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 141

Ezüst (Ag) vékony kígyó nyaklánc szív medállal, 2,9g
22039.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst (Ag) áttört szemes glídes karkötő, h: 19 cm, jelzett, 12,1g
22040.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) figaro karkötő, h: 21 cm, jelzett, 12,8g
22041.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst (Ag) figaro bokalánc, h: 24 cm, 1,7g
22042.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst (Ag) walles karkötő, h: 18 cm, jelzett, 6,5g
22043.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
10

Ezüst (Ag) walles nyaklánc, hajlított lepke medállal, jelzett, 18,4g
22044.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc h: 40 cm, Mária medállal, jelzett, 8,9g
22045.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst (Ag) ovális szemű karkötő, markazit berakásokkal, h:18,5 cm, jelzett, 12,9g
22046.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst (Ag) karkötő, obszidián és gyöngyház berakással, jelzett, bruttó 18,5
22047.

Rufpreis:
6 000 HUF
19

Ezüst (Ag) gyűrű, csiszolt ametiszt és citrin berakással, m: 56, jelzett, bruttó 5,1g
22048.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

0,97g 8 K arany, (Au) sérült lánc. Jelzett
22049.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) meandermintás kígyó nyaklánc h: 45 cm, jelzett, 10,3g
22050.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF