Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3317540
22087
485
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, gránát kövekkel, jelzett, bruttó 2,3 g 3317542
22088
485
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, bruttó 3,1g 3317524
22089
485
Ezüst (Ag) karkötő, obszidián berakással, jelzett, bruttó 20,2g 3321958
22091
485
3200
Ezüst (Ag) gyűrű kővel, jelzés nélkül, méret: 52, bruttó: 1,7 g
3321973
22092
485
Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 12,3 g
3321955
22093
485
Ezüst (Ag) gyűrű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,1 g 3321951
22094
485
Ezüst (Ag) gyűrű markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 18,2 g
3321941
22095
485
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 50, bruttó: 4,7 g 3321968
22096
485
Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel és korallal, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,2 g
3320500
22097
485
4 db ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek 10,2 g 3321633
22098
485
Ezüst (Ag) okládos mini ikon jelzett, fa alapon 5,5x7 cm 3320616
22099
485
24000
Pohárjelölő készlet, 12 darabos, ezüst (Ag) jelzett. 1,6 cm Díszdobozban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF