Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 141

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, gránát kövekkel, jelzett, bruttó 2,3 g
22087.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, bruttó 3,1g
22088.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) karkötő, obszidián berakással, jelzett, bruttó 20,2g
22089.

Rufpreis:
6 000 HUF
17

Ezüst (Ag) gyűrű kővel, jelzés nélkül, méret: 52, bruttó: 1,7 g
22091.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 12,3 g
22092.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,1 g
22093.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 18,2 g
22094.

Rufpreis:
12 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 50, bruttó: 4,7 g
22095.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel és korallal, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,2 g
22096.

Rufpreis:
5 000 HUF

4 db ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek 10,2 g
22097.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) okládos mini ikon jelzett, fa alapon 5,5x7 cm
22098.

Rufpreis:
3 000 HUF
30

Pohárjelölő készlet, 12 darabos, ezüst (Ag) jelzett. 1,6 cm Díszdobozban
22099.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF