Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3302993
22112
485
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) levél alakú hamuzó, h: 9 cm, jelzett, 19g
2840734
22113
485
Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g
3249185
22115
485
Ezüst(Ag) barna gyöngyös medál, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,2 g 3019565
22116
485
4800
Antik ezüst kiskanál Pécs, cca 1840, 13 latos finomságjellel, TI mesterjeggyel, sérült 22 g 3097886
22117
485
Ezüst (Ag) gyűrű, kis kövekkel. jelzett m: 54, 6,48 g
3302942
22118
485
15000
Ezüst (Ag) mintás karkötő, h: 19 cm, jelzett, 34,6g 3302660
22119
485
3302890
22120
485
19000
Ezüst (Ag) ívelt glídes nyakék, jelzett, h: 42 cm, 44,5g 3302917
22121
485
19000
Aranyozott ezüst (Ag) lapos pancer nyaklánc + karkötő, jelzett, 45g 3302972
22122
485
Ezüst (Ag) azték mintás kanál vitrintárgy, jelzett, 6,9g 3316396
22123
485
80000
14K arany (Au) fülbevaló, jelzett 4,95 g 3208855
22124
485
14000
1974 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF