Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 141

Ezüst (Ag) levél alakú hamuzó, h: 9 cm, jelzett, 19g
22112.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g
22113.

Rufpreis:
10 000 HUF

22115.

Rufpreis:
2 400 HUF

22116.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst (Ag) gyűrű, kis kövekkel. jelzett m: 54, 6,48 g
22117.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) mintás karkötő, h: 19 cm, jelzett, 34,6g
22118.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zafír, csiszolt 3x3 mm
22119.

Zafír, csiszolt 3x3 mm

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) ívelt glídes nyakék, jelzett, h: 42 cm, 44,5g
22120.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Aranyozott ezüst (Ag) lapos pancer nyaklánc + karkötő, jelzett, 45g
22121.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Ezüst (Ag) azték mintás kanál vitrintárgy, jelzett, 6,9g
22122.

Rufpreis:
3 000 HUF

14K arany (Au) fülbevaló, jelzett 4,95 g
22123.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

1974 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban
22124.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF