Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3315644
22125
485
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karkötő, borostyán berakásokkal, jelzett, bruttó 19,1g 3317008
22126
485
14000
Ezüst (Ag) gyümölcsmintás ékszeres tálka, jelzett, 9,5x6,5 cm, 28,3g 3317522
22127
485
Ezüst (Ag) kígyóláncos nyaklánc, szívlaakú kristály medállal, jelzett, bruttó 16,8g 3208861
22128
485
14000
1980 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban, leírással 3061082
22129
485
15000
1981 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan 3302987
22130
485
17000
Ezüst (Ag) fogvájótartó, jelzett, h: 8,5 cm, 45,2g
3269155
22131
485
Ezüst(Ag) máltai kereszt mintás szalvétagyűrű, 2 db, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 49,6 g
3318055
22132
485
6 darabos ezüst (Ag) nyelű kés szett, jelzett, h: 18 cm 2959911
22133
485
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,6 g
2959931
22134
485
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,9 g
2959916
22135
485
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 89,2 g
2959923
22136
485
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF