Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2959920
22137
485
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91 g
2959918
22138
485
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,3 g
3002131
22139
485
120000
David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g
3292966
22140
485
9500
Francia ezüst (Ag) nyelű hússzervírozó villa és kés. Jelzett, kopott, díszdobozban, h: 28-32 cm 3321630
22141
485
Ezüst (Ag) talpú kristály váza. Jelzett, hibátlan 16 cm 3318059
22142
485
22000
Ezüst (Ag) nyelű süteményes készlet, jelzett, díszdobozban. 3317149
22143
485
Ezüst (Ag) virágmintákkal díszített háromlábú szűrőállvány, d: 8 cm, jelzés nélkül, nettó: 25,1g
3319524
22145
485
Ágytakaró, gépi szövéssel 120x140 cm 3208872
22146
485
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF