Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 141

Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc kereszt medállal, 8,9g
22051.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
10

Ezüst (Ag) walles nyaklánc filigrán virág medállal, jelzett, 9,5 g
22052.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst (Ag) nyaklánc kereszt medállal, jelzett, 6,7g
22053.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

3 db ezüst (Ag) gyűrű 9,23 g
22054.

3 db ezüst (Ag) gyűrű 9,23 g

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 17 g
22055.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) gyűrű 3 db kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 4 g
22056.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 9,3 g
22057.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) fülbevaló jelzett 2,58 g
22058.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cigaretta tárca ezüst (Ag) jelzett 1933-as kardverseny gravírozással belül. Jelzett 99 g 12x8 cm
22059.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,7 g
22060.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, h: 11 cm, bruttó 13 g
22061.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Ezüst (Ag) hamutál, jelzett 40 g 9 cm
22062.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF