Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3317104
22051
485
4600
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc kereszt medállal, 8,9g 3317108
22052
485
4800
Ezüst (Ag) walles nyaklánc filigrán virág medállal, jelzett, 9,5 g 3317034
22053
485
3400
Ezüst (Ag) nyaklánc kereszt medállal, jelzett, 6,7g 3315423
22054
485
3 db ezüst (Ag) gyűrű 9,23 g
3321976
22055
485
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 17 g
3321966
22056
485
Ezüst (Ag) gyűrű 3 db kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 4 g 3321946
22057
485
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 9,3 g 3315425
22058
485
Ezüst (Ag) fülbevaló jelzett 2,58 g 3320473
22059
485
Cigaretta tárca ezüst (Ag) jelzett 1933-as kardverseny gravírozással belül. Jelzett 99 g 12x8 cm 3321970
22060
485
Ezüst (Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,7 g 3320494
22061
485
Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, h: 11 cm, bruttó 13 g 3320289
22062
485
Ezüst (Ag) hamutál, jelzett 40 g 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF