Megyery Ella: Velencei notesz. Bp., [1937], Dante, 302+(2) p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, az elülső szennylap kijár.
Kecskeméti Református Gróf Tisza István Gimnázium értesítője az 1937-38. iskolai évről. Összeáll. Pásthy János. Kecskemét, 1938., Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 110 p. Kiadói papírkötés, hiányos borítóval, javított kötéssel, kijáró lapokkal.
Dr. Lechner Jenő: A régi Pest és Buda. Monumenta Hungariae Technica I. Bp., 1922, Németh József Technikai Könyvkiadóvállalata. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Aranykönyv: Firenze. A város és remekművei. Firenze, 1996, Bonechi. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva, térképekkel. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Ferences világmissziók 2 kötete: Treblig Péter: Yawata levelei Omotóhoz.; Ferences japán kihirdető: Kui-Lan keleti asszonysors. Bp., én., Ferences Missziók Országos Ügyvivősége. A borítók Márton Lajos munkái. Kiadói papírkötés, az első borítója hiányos, szakadt, a második borítójának a hátoldalán ceruzás bejegyzésekkel, possessori bélyegzésekkel.
A. E. Johann: 40000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. Fordította Benedek Marcellné. Budapest, é.n., Dante. Kartonált papírkötés. Fekete-fehér fényképekkel. Folttal.
Hidegkuti Mihály-Hudi József: Hidegkút története. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 5. Az egyik szerző, Hudi József (1956-) által DEDIKÁLT! Veszprém, 1987, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 3500 példányban.
Pálffy Géza: A pápai vár felszabadításának négyszáz éves emlékezete. 1597-1997. Szerk.: Hermann István. Pápa, 1997, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. + A kiadó a könyv tiszteletpéldányához mellékelt levele, Dr. Hermann István igazgató aláírásával.
A Kolozsvár-monostori református templom története. Szerk.: Aracs István. Benne Gábor Dénes utószavával. Bp., 1993, Erdélyi Magyarok Egyesülete. Hasonmás kiadás. Kísérőfüzettel! Kiadói papírkötésben, jó állapotban.