Nyomdatörténeti és nyomdászéletmód-kutatási tanulmányok. Debrecen város 625., a debreceni nyomdászat 425. évfordulóára. Debrecen, 1986. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Kiss Ákos: Tinnye, Uny, Jászfalu története a honfoglalásig. Komárom Megyei Honismereti Kiskönyvtár. Tatabánya, én., József Attila Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 520 példányban.
Hudi József: Herend története. Egy bakonyi község múltja és jelene. Veszprém, 1998, Herendi Német Kisebbségi Önkormányzat. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2500 példányban. Jó állapotban.
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik. tulajdonosi pecséttel, kissé kopottas állapotban.
Békefi László: Koppány Zalában. Zalaegerszeg, é.n., Fülöp Nyomda, 27 p. Aranyozott műbőr-kötésben, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel. (Az eredetileg 1929-ben megjelent mű Zalakoppány helység helytörténetével foglalkozik.)