Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 225

Nyomdatörténeti és nyomdászéletmód-kutatási tanulmányok. Debrecen város 625., a debreceni nyomdászat 425. évfordulóára. Debrecen, 1986. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19218.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

A Váci piarista Diák Szövetség évkönyve. 1936. 306p. Kissé sérült papírkötésben
19219.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gööck, Roland: Kleiner Bummel durch die Volksfeste Europas. Gütersloh, é.n., Praesentverlag Heinz Peter. Német nyelven. 112p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
19220.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kiss Ákos: Tinnye, Uny, Jászfalu története a honfoglalásig. Komárom Megyei Honismereti Kiskönyvtár. Tatabánya, én., József Attila Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 520 példányban.
19221.

Rufpreis:
1 600 HUF

19222.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. I.-II. kötet. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, karcos, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
19223.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hudi József: Herend története. Egy bakonyi község múltja és jelene. Veszprém, 1998, Herendi Német Kisebbségi Önkormányzat. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2500 példányban. Jó állapotban.
19224.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik. tulajdonosi pecséttel, kissé kopottas állapotban.
19225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Békefi László: Koppány Zalában. Zalaegerszeg, é.n., Fülöp Nyomda, 27 p. Aranyozott műbőr-kötésben, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel. (Az eredetileg 1929-ben megjelent mű Zalakoppány helység helytörténetével foglalkozik.)
19226.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF