Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 225

Kujbusné Mecsei Éva (szerk.): Szabolcs-Szatmár-Beregi levéltári évkönyv XVIII. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár Kiadványai I. Évkönyvek 18. Nyíregyháza, 2008, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Levéltára. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Volt könyvtári példány. Papírkötésben, összeírt borítóval. Készült 300 példányban.
19194.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erdélyi Lajos: Teleki Samu Afrikában. Az Afrika-kutató eredeti fényképfelvételeivel. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
19195.

Rufpreis:
1 600 HUF

19196.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Stanley, Henry M.: In dunkelsten Afrika. Erster Band. Leipzig, 1891, Brockhaus. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19197.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Fáy András: Adatok Magyarország bővebb ismertetésére. Bp., 1943. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19198.

Rufpreis:
2 400 HUF

1939 Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1939. Szerk.: Vitéz Várady Károly. Hatodik, bővített kiadás. Hozzákötve: A visszacsatolt Felvidék helységnévtára. 1939. (Lezárva: 1939 feb. 9-én.) Szerk.: Vitéz Várady Károly. Bp., 1939, Hornyánszky Viktor, 135+1+18 p. Hatodik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a "A visszacsatolt Felvidék helységnévtára" rész nem teljes: csak 18 oldal a 45 oldal helyett.
19199.

Rufpreis:
1 600 HUF

19200.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Kincses Előd: Marosvásárhely fekete márciusa. DEDIKÁLT! Bp., 1990, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19201.

Rufpreis:
1 200 HUF

Charles Lemire: Cochinchine Francaise et Royaume de Cambodge, Royaume d'Annam et Tonkin. Paris, 1884, Challamel Ainé, 2+414+2+28+2 p.+VIII t. + 1 (kihajtható térkép) t. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, szétvált kötéssel, foltos lapokkal, a borító elején szamárfüllel, a térképen szakadással.
19202.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyarország Megyei Kézikönyvei 6.: Fejér megye kézikönyve. [Hatvan], 1997, Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
19203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyarország Megyei Kézikönyvei 11.: Komárom-Esztergom megye kézikönyve. 1997, Alfadat - Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
19204.

Rufpreis:
2 000 HUF

19205.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF