Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 225

Szegő György Haba Péter 111 év -111 híres ház - 150 magyar építész B+V Medical, 2003 248p. Kiadói kartonált papírkötésben. papír védőborítóval
19122.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

19123.

Rufpreis:
10 000 HUF

19124.

Rufpreis:
5 000 HUF

19125.

Rufpreis:
4 000 HUF

Verhandlungen des historischen Vereines für Niederbayern. Band 13, Heft 1/2. Landshut, 1868. Thomann, 202p. Sérült kiadói papírborítóval.
19126.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

19127.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

A Szovjetunió orografikus (hegyrajzi) képződményeinek névjegyzéke. Moszkva, 1976, Nedra. Orosz nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzővel. / In Russian language. Hardcover, with slightly damaged cover.
19128.

Rufpreis:
1 800 HUF

19129.

Rufpreis:
800 HUF

19130.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Gletscher-Garten. Luzern. Luzern, 1909, C. J. Bucher. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19131.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Ábrám Tibor Gyulai Éva A Lévay és Lévay - Tanulmányok a felső-magyarországi Református Iskolákról és Lévay Józsefről ( Lévay Füzetek 2015 - 01 ) Miskolc, 2015. LJ. Ref diákotthon 126p. Kiadói papírkötésben, új állapotban
19132.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar Sándor: Álmodni mertünk. Előszó: Horthy István.Bp., é.n. Révai. Harc a levegőért sorozat (Műegyetemi Sportrepülő Egyesület) . Kissé laza kiadói vászonkötésben
19133.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF