Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 225

Szilágyi Ferenc: Kőrösi Csoma Sándor hazai útja. DEDIKÁLT! Bp., 1966, Akadémiai. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, viseltes állapotban.
19110.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Bessenyei Almanach 1931. évre. Szerk.: Szohor Pál. Nyíregyháza, 1930, Jóba Elek-ny., 131+(5) p. Gazdag helytörténeti adatokkal, leírásokkal. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Ritka!
19111.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957, Bibliotheca. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadó fél vászon-kötés, kopott borítóval.
19112.

Rufpreis:
800 HUF

Vida, Mária: Heilbäder in Ungarn in alten Zeiten und heute. Mit Farbaufnahmen von Károly Szelényi. Bp., 1993., Semmelweis Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19113.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Hapák József- Sólymos Szilveszter: Pannonhalma. A hegyen épült város. Bp, 2008, Kossuth Pannonhalmi Főapátság. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészműbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19114.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Bp., 1986, Madách - Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19115.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gregory, K. W. - Raven, C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
19116.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erzsébetváros. Szerk.: Tímár Andor. Bp.,1970,Budapest Főváros VII. Kerületi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19117.

Rufpreis:
1 400 HUF

Franco Cardini: Toskana. Firenze, 1995, SCALA. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borító alsó sarkán sérüléssel.
19118.

Rufpreis:
1 400 HUF

Peter Salwen: Galápagos: Az elveszett paradicsom. Ford.: Balla Péter. Kaposvár, 1994, Holló és Társa. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19119.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alaskan Wildlife. Photographs by Tom Walker. Text by Marydith Beeman. Portland,én.,Graphic Arts Center Publishing. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott kemény-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
19120.

Rufpreis:
1 000 HUF

19121.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF