19118.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Franco Cardini: Toskana. Firenze, 1995, SCALA. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borító alsó sarkán sérüléssel.