Maróti Géza és Zebegény. 1875-1941. Géza Maróti and Zebegény. Szerk.: Klemmné Németh Zsuzsa. Szentendre, 2003, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, az egyik alsó sarkán gyűrődéssel.
Rexa, Dezső: Century old Pest-Buda. With 12 coloured illustrations. Bp., [1945], Officina, 26 sztl. lev. Angol nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, egy képet visszaragasztottak, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel és sérült köséssel.
Robert Camerons: Above Chicago. A new collection of historical and original aerial photographs of Chicago. With text by Tim Samuelson and Cheryl Kent. San Francisco,1997,Cameron and Co. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Momentaufnahme. Zeichen des Lebens - Unsere Erde aus der Luft. Hamburg - München,én., UNICEF-Globus. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. CD-rommal. Kiadói kartonált papírkötés.
Emlék és emlékezet. Három évtized egy kétszáz éves házban. Szerk.: Andrási Gábor. Bp., 2018, Óbudai Társaskör. Gazdag képanyaggal illusztrált. CD-rom melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.;
Tanulmányok Óbuda történetéből. Főszerk.: Rádi Károly. Szerk.: Kaba Melinda, Kecskés József. Bp., 1990., Budapest Főváros III. Kerületének Önkormányzata. Kiadói papírkötés.;
Bán Éva, Erős Gábor et alii (szerk.): Óbuda. Bp., 1985, III. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. +1 duplummal! Kiadói papírkötés.;
Esztergom vármegye. A Magyarország Vármegyéi és Városai Központi Szerkesztő Bizottságának felügyelete alatt írták az esztergommegyei helyi munkatársak. Magyarország Vármegyéi és Városai. Bp.,[1906], Országos Monografia Társaság, XII+471 p.+1 (kihajtható térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Sérült szétvált borító, hiányzó gerinc, egy lap (445-446) kijár, sérült.
Hungary Guest Book. Bp., 1995, Blue Skies Marketing Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis felületi sérüléssel. / In English and German language. Hardcover, with minor damage on the cover.