Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 225
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3250092
19158
483
Books: Travelling, Local History
Nyakas Miklós: A hajdúkerület társadalmi küzdelmei a XVIII. század végétől és a polgári átalakulásunk kérdése. Különlenyomat. Hajdúböszörmény, 1973, Hajdúsági Múzeum, 77-96 p. Kiadói papírkötés.
3250199
19159
483
Budapest és elővárosainak utcajegyzéke. A térkép melléklete. Bp.,1941.,M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói illusztrált papírkötés.
3248020
19160
483
Gregory K. W. - Raven C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, kissé kopott egészvászon kötés.
3151950
19161
483
Gábori Miklós: Napfényes Mongólia. Bp., 1961, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval.
3248026
19162
483
Budapest gyógyfürdői és fürdői. Szerk.: Vitéz András. Bp., 1990, Panoráma. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 3250326
19163
483
700
1970 Honismeret, helytörténet 1970. 1. sz.
3248860
19164
483
Nyilas Márta: Arany János Budapestje. Arany János halálának 75. évfordulójára. Bp., 1957, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 43+1 p. Kiadói papírkötés.
3243798
19165
483
300
Buda és Pest fürdőinek és gyógyforrásainak irodalma. Bp., é.n., Fővárosi Nyilvános Könyvtár. 83 p. Modern kartonált papírkötésben, az eredeti borítót ráragasztották, kissé foltos cím lapon apró szakadással, utolsó néhány lapon ázásnyommal.
3250711
19166
483
Vigh Károly: Vörös Pest vármegye. Bp., 1979. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
3225308
19167
483
Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Ford.: Gál Andor. Bp., [1940], Rózsavölgyi és Társa, 271+(1) p.+ XVI (fekete-fehér fotók) t. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
3223728
19168
483
József-akna, Károly-akna. Szerk.: Szvircsek Ferenc. Prospektus, 6p. Polar Studio, 2005. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
3227211
19169
483
Gyapay Gábor: A Budapesti Evangélikus Gimnázium. Iskolák a múltból. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 5000 példányban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF