Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 225

Neubach, Walter:  Jugoslavien. Ein Reisebuch von Walther Neubach. Mit 64 Abbildungen. Bielefeld und Leipzig, 1938. Verlag und Druck von Velhagen & Klasing. 15 + [1] p. + 64 p. (fotómelléklet). Egyetlen kiadás. Walter Neubach (1895-1951) német író és utazási író megfigyelései az egzotikus vidéknek számító Jugoszláviáról. Fotómelléklete sokkal inkább a helyi népélet pillanatai iránt érdeklődik, különös tekintettel a boszniai, hercegovinai és dalmáciai vidékek népéletére. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
19206.

Rufpreis:
1 400 HUF

1937 XIV. Magyar - olasz cserevonat. Karácsony hegyen és tengernél 1935 dec. 25-től 1938. jan. 5ig. Bp., Pesti Hírlap Utazási Irodája, 8 sztl. lev.
19207.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bárczy Zoltán: Fejezetek a Borsodnádasdi Lemezgyár történetéből. Alapításának 100. évfordulója alkalmából. Borsodnádasd, 1960. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
19208.

Rufpreis:
2 000 HUF

19209.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

19210.

Rufpreis:
1 400 HUF

19211.

Rufpreis:
1 600 HUF

19212.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19213.

Rufpreis:
800 HUF

19214.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

Firon András: Szlovák turistaparadicsom. (Slovensky raj.) Bp., 1989, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, régi intézményi bélyegzésekkel.
19215.

Rufpreis:
800 HUF

Magyarország Megyei Kézikönyvei 1.: Baranya megye kézikönyve. II. köt. 1998, Bo&Bo Bt. - Ceba Kiadó - Gruppa Bt. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
19216.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Magyarország Megyei Kézikönyvei 18.: Veszprém megye kézikönyve. II. köt. 1998, Alfadat - Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
19217.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF