Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 139

P. Gábris Grácián O.F.M.: A kínai nyomor poklában (Ferences világmissziók)   Ferences Missziók, 1942. 32p. Kiadói papírkötésben
19074.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szász Zsombor: Románia. Kincsestár. 28. sz. Bp., 1931,Magyar Szemle Társaság, 80 p. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.
19075.

Rufpreis:
1 400 HUF

Egyházi földrajz. Az új világtérkép és az Egyház. Összeáll.: Beresztóczy Miklós. Bp., 1961, Ecclesia. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
19076.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rédey Judit - Ritter P. Tibor: Csodavíz 2. Vizek csodái, csodák vizei. H.n., Bookmarket. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19077.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sächsische Schweiz. Mit einer Einführung von Hans Hofmann. Dresden, 1958, Sachsenverlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19078.

Rufpreis:
1 600 HUF

19079.

Rufpreis:
1 200 HUF

19080.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Kissé sérült félvászon kötésben.
19081.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lukács László - Bányai Balázs: A Vörösmarty Emlékház története. 2021, Koszorú, kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag színes képanyaggal.
19082.

Rufpreis:
1 800 HUF

8 db helytörténeti könyv, útikönyv: Prága - Csehország; Burgenland útikalauz; Az egri vár; Fertőd; Szigetvár és környéke; Szécsény; Zalakaros; Drezda, Lipcse, Szász-Svájc. Vegyes állapotban.
19083.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kmetty Kálmán: Balassagyarmati utcanevek. Balassagyarmat, 1980, Városi Tanács,(Nógrád megyei Nyomdaipari Vállalat-ny.), 217+3 p.+7 t.(térképek)+1 p. Fekete-fehér térképvázlatokkal, szövegközti fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott nylon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón apró szakadással, címkével. Megjelent 2000 példányban.
19084.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ország-Világ Almanach 1913. Szerk.: Váradi Antal, Falk Zsigmond. Bp., 1913, Országos Irodalmi Rt., (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 261+11 p. Kiadói aranyozott, festett szecessziós félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19085.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF