Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3292910
19074
482
Books: Travelling, Local History
P. Gábris Grácián O.F.M.: A kínai nyomor poklában (Ferences világmissziók) Ferences Missziók, 1942. 32p. Kiadói papírkötésben
3291472
19075
482
Szász Zsombor: Románia. Kincsestár. 28. sz. Bp., 1931,Magyar Szemle Társaság, 80 p. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval. 3272108
19076
482
Egyházi földrajz. Az új világtérkép és az Egyház. Összeáll.: Beresztóczy Miklós. Bp., 1961, Ecclesia. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
3277686
19077
482
Rédey Judit - Ritter P. Tibor: Csodavíz 2. Vizek csodái, csodák vizei. H.n., Bookmarket. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2919862
19078
482
Sächsische Schweiz. Mit einer Einführung von Hans Hofmann. Dresden, 1958, Sachsenverlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
3292906
19079
482
L. Szkrjagin: S.O.S. Táncsics Kiadó, 1963. 207 p. Kiadói félvászon kötésben
3171908
19080
482
400
3292947
19081
482
Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Kissé sérült félvászon kötésben. 3295068
19082
482
Lukács László - Bányai Balázs: A Vörösmarty Emlékház története. 2021, Koszorú, kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag színes képanyaggal.
3205783
19083
482
8 db helytörténeti könyv, útikönyv: Prága - Csehország; Burgenland útikalauz; Az egri vár; Fertőd; Szigetvár és környéke; Szécsény; Zalakaros; Drezda, Lipcse, Szász-Svájc. Vegyes állapotban.
3297609
19084
482
Kmetty Kálmán: Balassagyarmati utcanevek. Balassagyarmat, 1980, Városi Tanács,(Nógrád megyei Nyomdaipari Vállalat-ny.), 217+3 p.+7 t.(térképek)+1 p. Fekete-fehér térképvázlatokkal, szövegközti fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott nylon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón apró szakadással, címkével. Megjelent 2000 példányban.
3266462
19085
482
Ország-Világ Almanach 1913. Szerk.: Váradi Antal, Falk Zsigmond. Bp., 1913, Országos Irodalmi Rt., (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 261+11 p. Kiadói aranyozott, festett szecessziós félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF