Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 139

Malomipari Múzeum Budapest. Szerk.: Füzes Endre. Tájak-Korok-Múzeumok Kiskönyvtára 305. Bp., 1988. TKM Egyesület. Fotókkal illusztrált füzet. Kiadói tűzött papírkötésben.
19122.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyarország. Panoráma Útikönyvek. Szerk.: Borsai Lipótné. Bp., 1978, Panoráma. Térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés.
19123.

Rufpreis:
1 200 HUF

19124.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csapó György: Európai pillanatok. DEDIKÁLT! "Világjárók" 38.  Bp., 1964., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19125.

Rufpreis:
1 400 HUF

19126.

Rufpreis:
2 000 HUF

19127.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19128.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19129.

Rufpreis:
2 000 HUF

19130.

Rufpreis:
1 600 HUF

19131.

Rufpreis:
1 200 HUF

19132.

Rufpreis:
1 200 HUF

19133.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF