Dr. Lengyel Pál: A sághegyi őstelep. A szerző által DEDIKÁLT példány! Celldömölk, 1965, Celldömölk Községi Tanácsa Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Szirbik Miklós: Makó várossának közönséges és az abban lévő reformata ekklé'siának különös leírása. Szirbik Miklós prédikátor által 1835/6 eszt[endőben]. Sajtó alá rendezte: Eperjesi Kálmán. Makó, 1926. Makói Friss Ujság Nyomda- és Lapkiadóvállalat. 1 t. (címképen a szerző hártyapapírral védett portréja) + 104 p. Egyetlen kiadás. Szirbik Miklós (1781-1853) makói református lelkész helytörténeti és egyháztörténeti dolgozata társadalomtörténeti szempontból is forrásértékűnek mondható dokumentumokat közöl, oldalszámozáson belül a város térképvázlatával. Példányunk fűzése meggyengült. Fűzve, Csanád vármegye címerével illusztrált, sérült kiadói borítóban, gerinc nélkül, a fedőborítók elváltak a könyvtesttől. Nagyrészt felvágatlan példány.
Dr. Pakuts Béla: Küzdelmek és eredmények a lippói "Béke Őre" Mgtsz 30 éves történelméből 1948-1978. Pécs, 1979. Felelős Kiadó Karasz László tsz-elnök. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A Miskolci Református Leánygimnázium értesítője az 1937-1938. iskolai évről. Szerk. Péter Pál. Miskolc, 1938, Ludvig István. Benne képeslappal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.