Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3264113
22158
479
Jewellery and precious metal items
2 db ezüst (Ag) kígyós gyűrű, az egyik deformált, össz. 5,4 g, dobozban 3263298
22159
479
Ezüst (Ag) mandzsetta gomb pár, jelzés nélkül, 17g 3269034
22160
479
Ezüst(Ag) golyós kígyó nyaklánc meandermintás medállal, jelzett, h: 42 cm, nettó: 5,1 g 3270336
22161
479
Ezüst gyűrű macskaszemmel. Jelzett br 28 g m: 60 3270340
22162
479
Ezüst (Ag) ékszer szett gyűrű, két medál össz br 19,1 g Jelzett 3270986
22163
479
38000
14K arany (Au) gyűrű, cirkón kővel br 2,59 g m: 50 3269086
22164
479
Ezüst(Ag) pancer bokalánc, jelzett, h: 25 cm, nettó: 3,2 g 3269102
22165
479
Ezüst(Ag) pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 8 g 3269057
22166
479
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc "5"-s medállal, jelzett, h: 40 cm, 1,9×0,7 cm, nettó: 2,3 g 3264992
22167
479
14K arany (Au) medál tanzanittal. Jelzett 1,55g 3265003
22168
479
Ezüst (Ag) ékszer szett. Medál és fülbevaló jelzett, 10,24 g 3224055
22169
479
Ezüst(Ag) bross, 2 db, jelzés nélkül, bruttó: 7,7 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF