Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 203

2 db ezüst (Ag) kígyós gyűrű, az egyik deformált, össz. 5,4 g, dobozban
22158.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst (Ag) mandzsetta gomb pár, jelzés nélkül, 17g
22159.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

Ezüst(Ag) golyós kígyó nyaklánc meandermintás medállal, jelzett, h: 42 cm, nettó: 5,1 g
22160.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst gyűrű macskaszemmel. Jelzett br 28 g m: 60
22161.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) ékszer szett gyűrű, két medál össz br 19,1 g Jelzett
22162.

Rufpreis:
4 000 HUF
27

14K arany (Au) gyűrű, cirkón kővel br 2,59 g m: 50
22163.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst(Ag) pancer bokalánc, jelzett, h: 25 cm, nettó: 3,2 g
22164.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 8 g
22165.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc "5"-s medállal, jelzett, h: 40 cm, 1,9×0,7 cm, nettó: 2,3 g
22166.

Rufpreis:
1 400 HUF

14K arany (Au) medál tanzanittal. Jelzett 1,55g
22167.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) ékszer szett. Medál és fülbevaló jelzett, 10,24 g
22168.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Ezüst(Ag) bross, 2 db, jelzés nélkül, bruttó: 7,7 g
22169.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF