Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3269039
22134
479
8500
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) masszív pancer kar- vagy bokalánc, jelzett, h: 23 cm, nettó: 17,2 g 3269029
22135
479
9500
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc plasztikus hal medállal, jelzett, h: 46 cm, 4×2,5 cm, nettó: 19,1 g 3269016
22136
479
Ezüst(Ag) indamintás gyűrű, jelzett, méret: 48, nettó: 3,7 g 3268973
22137
479
5500
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc Szűz Mária medállal, jelzett, h: 51 cm, 3×2 cm, nettó: 11,6 g 3268903
22138
479
Ezüst (Ag) walles nyaklánc, szegecselt korpusszal, jelzett, h: 62 cm, 5,3×2,5 cm, nettó: 17 g 3269535
22139
479
36000
Ezüst (Ag) cigaretta tárca jelzett, bordázott 12x7,5 cm 185 g 3271125
22140
479
Vietnámi ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, 5g 3268699
22141
479
Antik alpakka pudrié, jelzett, 7x7 cm 3268652
22142
479
15000
6 db ezüst (Ag) mokkás kanál. Jelzett dianás, 76 g 3268661
22143
479
Vodkás pohár. híd és város látképpel. Orosz, ezüst (Ag) XIX. sz. eleje. 84 zolotniki finomságjellel, AB mesterjeggyel 41g 9,5 cm 3269176
22144
479
Ezüst(Ag) kis füles váza, monogrammal, jelzett, m: 7,5 cm, nettó: 41,9 g
3265998
22145
479
Ezüst (Ag) gyűrű opál kővel. Jelzett, br 3,8 g, m: 52 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF