Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 203

Ezüst(Ag) masszív pancer kar- vagy bokalánc, jelzett, h: 23 cm, nettó: 17,2 g
22134.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Ezüst(Ag) figaro nyaklánc plasztikus hal medállal, jelzett, h: 46 cm, 4×2,5 cm, nettó: 19,1 g
22135.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Ezüst(Ag) indamintás gyűrű, jelzett, méret: 48, nettó: 3,7 g
22136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc Szűz Mária medállal, jelzett, h: 51 cm, 3×2 cm, nettó: 11,6 g
22137.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) walles nyaklánc, szegecselt korpusszal, jelzett, h: 62 cm, 5,3×2,5 cm, nettó: 17 g
22138.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) cigaretta tárca jelzett, bordázott 12x7,5 cm 185 g
22139.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Vietnámi ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, 5g
22140.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik alpakka pudrié, jelzett, 7x7 cm
22141.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db ezüst (Ag) mokkás kanál. Jelzett dianás, 76 g
22142.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Vodkás pohár. híd és város látképpel. Orosz, ezüst (Ag) XIX. sz. eleje. 84 zolotniki finomságjellel, AB mesterjeggyel 41g 9,5 cm
22143.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) kis füles váza, monogrammal, jelzett, m: 7,5 cm, nettó: 41,9 g
22144.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) gyűrű opál kővel. Jelzett, br 3,8 g, m: 52
22145.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF