Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 203

Ezüst(Ag) tojástartó, jelzett, m: 4,5 cm, nettó: 23,7 g
22085.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) angol hólyagos peremű ékszertartó tálka, jelzett, d: 10 cm, nettó: 24,8 g
22086.

Rufpreis:
12 000 HUF

6 db ezüst (Ag) mokkás kanál. Jelzett dianás, 77 g
22087.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű, lapis lazulival (5,81ct) és fehér topázzal 0,06. Jelzett, br 3,58 g tanúsítvánnyal. M: 54
22088.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) mandzsetta , pár jelzett, 11,82 g
22089.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

14K arany (Au) gyűrű természetes gyömgyökkel és cirkóniával 2x0,1ct. jelzett br 3,8 g m: 54,5
22090.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag) medál és lánc, köves. br 13,5 g
22091.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

14K arany (Au) gyűrű, mesterséges kővel. Jelzett br 2,2 g m: 51
22092.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

14K arany (Au) fülbevaló, gyönggyel, jelzett, br 1,5 g
22093.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

14K arany (Au) gyűrű, mesterséges kővel. Jelzett br 2,2 g, m: 54
22094.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett 4,2 g 19 mm
22095.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett m: 51, 4,8 g
22096.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF