Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3269149
22085
479
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) tojástartó, jelzett, m: 4,5 cm, nettó: 23,7 g 3269146
22086
479
Ezüst(Ag) angol hólyagos peremű ékszertartó tálka, jelzett, d: 10 cm, nettó: 24,8 g
3268654
22087
479
15000
6 db ezüst (Ag) mokkás kanál. Jelzett dianás, 77 g 3266044
22088
479
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű, lapis lazulival (5,81ct) és fehér topázzal 0,06. Jelzett, br 3,58 g tanúsítvánnyal. M: 54 3268397
22089
479
40000
Ezüst (Ag) mandzsetta , pár jelzett, 11,82 g
3271776
22090
479
80000
3265994
22091
479
Ezüst (Ag) medál és lánc, köves. br 13,5 g 3266040
22092
479
30000
14K arany (Au) gyűrű, mesterséges kővel. Jelzett br 2,2 g m: 51 3266027
22093
479
14K arany (Au) fülbevaló, gyönggyel, jelzett, br 1,5 g 3266031
22094
479
26000
14K arany (Au) gyűrű, mesterséges kővel. Jelzett br 2,2 g, m: 54 3266019
22095
479
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett 4,2 g 19 mm 3265991
22096
479
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett m: 51, 4,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF