Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 203

Ezüst (Ag) karkötő, türkiz berakásokkal, jelzett, bruttó 40g
22037.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

22038.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

cca 1975-185 5 db Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz villa és 4 kanál jelzett, h: 13,5, 11 cm, nettó: összesen 200 g Aranyozott, hibátlan, eredeti tokban
22039.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

22040.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

22041.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) evőeszközök nagyrészt dianás jelzéssel 266 g
22042.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst(Ag) máltai kereszt mintás szalvétagyűrű, 2 db, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 49,6 g
22043.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

3 db ezüst (Ag) medálos nyaklánc, bőr szíjjal, jelzett, zománcos, br 24 g 3-6 cm
22044.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

6 db ezüst (Ag) kiskanál. Jelzett dianás, 112 g
22045.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

4 darab fém óralánc, klf hosszúságúak
22046.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Angol ezüst (Ag) és bőr cigarettatárca, jelzett, nettó 62g
22047.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst(Ag) nyolcszögletű talpas ékszertartó tálka, jelzett, kis horpadásokkal, d: 7,7 cm nettó: 20,3 g
22048.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF