Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272017
22037
479
50000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karkötő, türkiz berakásokkal, jelzett, bruttó 40g
3269241
22038
479
200000
3208848
22039
479
60000
cca 1975-185 5 db Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz villa és 4 kanál jelzett, h: 13,5, 11 cm, nettó: összesen 200 g Aranyozott, hibátlan, eredeti tokban
3002131
22040
479
120000
3038774
22041
479
60000
Antik ezüst (Ag) kiskanalak, nagykanalak, villa, 13 latos tisztaságjellel, klf mestejegyekkel, össz 296g 3269807
22042
479
50000
Ezüst (Ag) evőeszközök nagyrészt dianás jelzéssel 266 g 3269155
22043
479
24000
Ezüst(Ag) máltai kereszt mintás szalvétagyűrű, 2 db, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 49,6 g
3270352
22044
479
3 db ezüst (Ag) medálos nyaklánc, bőr szíjjal, jelzett, zománcos, br 24 g 3-6 cm 3268649
22045
479
22000
6 db ezüst (Ag) kiskanál. Jelzett dianás, 112 g 3202888
22046
479
2200
4 darab fém óralánc, klf hosszúságúak 3268668
22047
479
15000
Angol ezüst (Ag) és bőr cigarettatárca, jelzett, nettó 62g 3269116
22048
479
Ezüst(Ag) nyolcszögletű talpas ékszertartó tálka, jelzett, kis horpadásokkal, d: 7,7 cm nettó: 20,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF