https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 203

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kínáló tál. Ezüst (Ag) csiszolt, üveg betéttel. Jelzett, dianás. Hibátlan üveg betéttel. Nettó 283 g d: 22 cm
1
22012.

Kínáló tál. Ezüst (Ag) csiszolt, üveg betéttel. Jelzett, dianás. Hibátlan üveg betéttel. Nettó 283 g d: 22 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
6 db ezüst (Ag) villa. dianás jelzéssel, mesterjeggyel, össz 419 g
1
22013.

6 db ezüst (Ag) villa. dianás jelzéssel, mesterjeggyel, össz 419 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
1899, London, James Chesterman & Co. ezüst (Ag) szószos edény. Jelzett, mesterjegyes, címeres, 17x11 cm, nettó: 230g
1
22014.

1899, London, James Chesterman & Co. ezüst (Ag) szószos edény. Jelzett, mesterjegyes, címeres, 17x11 cm, nettó: 230g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g
1
22015.

Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1980-1988 12 darabos Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál gyűjtemény, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g / db, összesen 518,4 g Aranyozott, nagyrészt hibátlan, eredeti Georg Jensen tokkal
1
22016.

cca 1980-1988 12 darabos Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál gyűjtemény, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g / db, összesen 518,4 g Aranyozott, nagyrészt hibátlan, eredeti Georg Jensen tokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal
1
22017.

14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g
1
22018.

Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm
1
22019.

Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K vaddisznó bross, jelzett, 3,1×1,8 cm, bruttó: 9,2 g
1
22020.

Arany (Au) 14K vaddisznó bross, jelzett, 3,1×1,8 cm, bruttó: 9,2 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au) 14 gyűrű kő berakással, jelzett, méret: 61, bruttó: 10 g
1
22021.

Arany (Au) 14 gyűrű kő berakással, jelzett, méret: 61, bruttó: 10 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
18K női fehérarany karóra gyémántokkal. Jelzett, 12x20 mm Nem működő szerkezettel
1
22022.

18K női fehérarany karóra gyémántokkal. Jelzett, 12x20 mm Nem működő szerkezettel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fehérarany bross, cirkóniával 4x0,1ct . 14K (Au) jelzett br 5,9 g
1
22023.

Fehérarany bross, cirkóniával 4x0,1ct . 14K (Au) jelzett br 5,9 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse