Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3268664
22012
479
70000
Jewellery and precious metal items
Kínáló tál. Ezüst (Ag) csiszolt, üveg betéttel. Jelzett, dianás. Hibátlan üveg betéttel. Nettó 283 g d: 22 cm 3263694
22013
479
60000
6 db ezüst (Ag) villa. dianás jelzéssel, mesterjeggyel, össz 419 g 3220090
22014
479
55000
1899, London, James Chesterman & Co. ezüst (Ag) szószos edény. Jelzett, mesterjegyes, címeres, 17x11 cm, nettó: 230g 2784046
22015
479
100000
Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g 3208684
22016
479
160000
2764273
22017
479
100000
2784050
22018
479
90000
2930057
22019
479
200000
3268808
22020
479
180000
Arany (Au) 14K vaddisznó bross, jelzett, 3,1×1,8 cm, bruttó: 9,2 g 3268482
22021
479
150000
Arany (Au) 14 gyűrű kő berakással, jelzett, méret: 61, bruttó: 10 g
3263372
22022
479
120000
18K női fehérarany karóra gyémántokkal. Jelzett, 12x20 mm Nem működő szerkezettel
3271770
22023
479
120000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF