Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3268394
22000
479
340000
Jewellery and precious metal items
14 k arany (Au) karlánc, jelzett, kiszedhető gravírozással 20,43 g
3270976
22001
479
300000
14K arany (Au) Le Monde női karóra 21 db brillel ékítve. 14K arany láncszövésű szíjjal. Jelzett, br 18,1 g
3269247
22002
479
260000
Ezüst (Ag) ovális barokkos peremű tál, jelzett, 38,5×25,5 cm, nettó: 799 g
3267409
22003
479
260000
Vadász padlóváza Plasztikus vadakat, vadászkörtőt, kosfejet és női mellszobort ábrázoló klasszicista díszítéssel. Ezüst (Ag) XIX. sz. vége. SB mesterjeggyel. Jelzett m: 42 cm , 1236 g 3245582
22004
479
160000
Ezüst (Ag) boros kanna, jelzett, m: 20 cm, nettó: 450 g 3267375
22005
479
150000
3267367
22006
479
150000
3268672
22007
479
150000
18K arany (Au) medál. Zanetta, olasz városképes. Jelzett, mesterjegyes. d: 3 cm, 6,86 g
3245538
22008
479
130000
Ezüst (Ag) négyszögletes cukordoboz, jelzett, 14×10×6,5 cm, nettó: 366 g
3270988
22009
479
90000
Kagyló mintás talpas kínáló tál. Ezüst (Ag) jelzett magyar fémjel 1937-1967 közötti. 470 g 25x27 cm 3270149
22010
479
85000
Jugendstil ezüst (Ag) kalamáris, üveg tégellyel, jelzett, nettó 270g, 20x15 cm 3267935
22011
479
70000
Arany ékszer szett borostyánnal ékítve. Jelzett. 14K (Au) gyűrű br 5,25 g, m:54 és 14K szerelékes fülbevaló,, A nyaklánc és a medál szereléke 9K, + egy karkötő Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF