Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3226724
22182
479
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, 6,5×5 cm, nettó: 10,3 g 2848337
22183
479
3226335
22184
479
Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,6 g
3022980
22185
479
3268680
22186
479
26000
Ezüst (Ag) süteménykés, jelzett, h: 29 cm, nettó 122g 3013296
22187
479
Ezüst (Ag) talpú üvegpohár, jelzett, csorbával, m: 8,5 cm, bruttó: 67,4 g
3013299
22188
479
Ezüst (Ag) talpú üvegpohár, jelzett, csorbával, m: 8,5 cm, bruttó: 57 g
3208865
22189
479
14000
1982 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban, leírással
3229269
22190
479
Ezüst (Ag) pudrié. Jelzett, dianás, 61,45 g 7x7 cm 3245556
22191
479
15000
Ezüst (Ag) és tenyésztett gyöngy fülbevaló és medál. d: 7 mm-ig
3122759
22192
479
Ezüst (Ag) hamutál, jelzett, d: 12 cm, nettó: 49,8 g
3208855
22193
479
14000
1974 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF