Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2848302
22170
479
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) holland díszkanál, Veere város címerével. Jelzett, nettó: 10,5 g, h: 11 cm 3097886
22171
479
Ezüst (Ag) gyűrű, kis kövekkel. jelzett m: 54, 6,48 g
3019565
22172
479
4800
3209778
22173
479
Ezüst(Ag) "Steyr" zománcozott címeres kanál, jelzett, h: 10,9 cm, bruttó: 9,3 g 3061080
22174
479
15000
1983 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan
3245328
22175
479
34000
Arany (Au) 14K biztosítótű füstkvarc kővel, jelzett, 4,5×0,6 cm, bruttó: 2 g
3245324
22176
479
36000
Arany (Au) 14K gyöngyös gránátos kitűző, jelzett, 3,9×1,1 cm, bruttó: 2,3 g
3245334
22177
479
Arany (Au) 14K biztosítótű gyönggyel, jelzett, 1,4×1 cm, bruttó: 1 g
2949417
22178
479
3249185
22179
479
2959808
22180
479
6500
Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 21,8 g 2840731
22181
479
30000
Ezüst (Ag) babakészlet, jelzett, nettó: 54,3 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF