Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3266002
22146
479
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyűrű fehér kővel. Jelzett, br 2,3 g, m: 53 3269105
22147
479
36000
Ezüst(Ag) 6 db japán zománcfestésű olimpiai kanál, jelzett, h: 11,3 cm, bruttó: 77,7 g
3263707
22148
479
Ezüst (Ag) gyűrű 0,01ct brillel ékítve, bruttó: 2,03 g , m: 56. tanusítvánnyal 3242957
22149
479
Aranyozott ezüst (Ag) bross, markazitokkal, tenyésztett gyönggyel, jelzett, bruttó: 9,2g
3125591
22150
479
Kézműves ezüst (Ag) bross, jelzett, h: 6,5 cm, bruttó: 3,5 g
3272013
22151
479
Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, markazit kövekkel, bruttó 20g 3269020
22152
479
Ezüst(Ag) lapos mintás kígyó karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,7 g 3268772
22153
479
40000
Arany (Au) 14K kulcs medál, jelzett, 3,5×1,5 cm, nettó: 1,9 g
3265001
22154
479
Ezüst (Ag) ékszer szett. Medál és fülbevaló jelzett, br 17,6 g 3268887
22155
479
Ezüst (Ag) filigrán hajlított glídes karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 3,9 g 3269041
22156
479
Ezüst(Ag) áttört ovális szemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,3 g 3269011
22157
479
5500
Ezüst(Ag) görög olajág bross, jelzett, 7×4 cm, nettó: 11,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF