Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 203

Ezüst (Ag) gyűrű fehér kővel. Jelzett, br 2,3 g, m: 53
22146.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Ezüst(Ag) 6 db japán zománcfestésű olimpiai kanál, jelzett, h: 11,3 cm, bruttó: 77,7 g
22147.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) gyűrű 0,01ct brillel ékítve, bruttó: 2,03 g , m: 56. tanusítvánnyal
22148.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag) bross, markazitokkal, tenyésztett gyönggyel, jelzett, bruttó: 9,2g
22149.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kézműves ezüst (Ag) bross, jelzett, h: 6,5 cm, bruttó: 3,5 g
22150.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, markazit kövekkel, bruttó 20g
22151.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) lapos mintás kígyó karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,7 g
22152.

Rufpreis:
2 400 HUF

Arany (Au) 14K kulcs medál, jelzett, 3,5×1,5 cm, nettó: 1,9 g
22153.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) ékszer szett. Medál és fülbevaló jelzett, br 17,6 g
22154.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Ezüst (Ag) filigrán hajlított glídes karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 3,9 g
22155.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Ezüst(Ag) áttört ovális szemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,3 g
22156.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Ezüst(Ag) görög olajág bross, jelzett, 7×4 cm, nettó: 11,7 g
22157.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF