1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága (Korda Rt.-ny.), 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.
cca 1939 2 db kiadvány: Dr. Zemplényi Imre: Elsősegélynyujtás. Bp., é.n., Élet és Egészség. 40 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és kissé laza kötéssel. + A gépjáróművezetői vizsga rendészeti anyaga kérdésekben. Bp., 1939, Stádium. V. bővített kiadás. 54 p. Kiadói papírkötés, gerincen korabeli címke, kissé foltos borítóval.
1939 Az Ország Útja. Antifasiszta szellemiségű állam- és nemzetpolitikai folyóirat. III. évf. 1-10., 12. sz. (Egy szám híján teljes évfolyam, a novemberi hiányzik). Szerk.: Barankovics István, gróf Dessewffy Gyula. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.