Drucksachen

Zahl der Lose: 425

17723.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1939 2 db kiadvány: Dr. Zemplényi Imre: Elsősegélynyujtás. Bp., é.n., Élet és Egészség. 40 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és kissé laza kötéssel. + A gépjáróművezetői vizsga rendészeti anyaga kérdésekben. Bp., 1939, Stádium. V. bővített kiadás. 54 p. Kiadói papírkötés, gerincen korabeli címke, kissé foltos borítóval.
17724.

Rufpreis:
1 200 HUF

17725.

Rufpreis:
5 000 HUF

1939 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 77. évi jelentése és zárószámadása 1938-ról. Bp., 1939, Világosság-ny., 72 p. Kissé foltos.
17726.

Rufpreis:
1 200 HUF

1939 2 db háború előtti újság, Páger Antal a Film Színház Irodalom címlapján, másik újság borítólapja hiányzik
17727.

Rufpreis:
1 600 HUF

1939-1943 4 db meghívó különféle katolikus szervezetektől (Újpesti Katolikus Nőszövetség, Magy. Orsz. Kat. Főisk. Diákszöv., st)
17728.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1939 Az Ország Útja. Antifasiszta szellemiségű állam- és nemzetpolitikai folyóirat. III. évf. 1-10., 12. sz. (Egy szám híján teljes évfolyam, a novemberi hiányzik). Szerk.: Barankovics István, gróf Dessewffy Gyula. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17729.

Rufpreis:
2 400 HUF

1940 Bp., Ember Péter nyugalmazott szénbányászati ellenőr gyászjelentése
17730.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940-1944, Tolnai Világlapja 23 darab száma, vegyes állapotban
17731.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940 Idősebb Kodolányi Gyula köszönőkártyája, kis sérüléssel
17732.

Rufpreis:
1 400 HUF

1940 Bp., A Budapesti M. Kir. Állami Felső Ipariskola évkönyve 1939-1940 az intézet LXI. tanévéről, 58p
17733.

Rufpreis:
1 200 HUF

1940 Dunaharaszti, Rötzer Lénárd zártkörű báljának meghívója
17734.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF