Drucksachen Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3219659
17795
476
Printed Materials
1957 Élet és Irodalom I. évf. 3., 5., 7., 8., 9., 11., 14., 15. számai (8 db), főszerk.: Bölöni György, vegyes állapotban
3174563
17796
476
3400
Printed Materials
1957 Ludas Matyi XIII. évf. 1-40. számai egybekötve (nem teljes évfolyam), 1957. febr. 21.- nov. 21. Félvászon-kötésben, néhány lap sérült. 3173839
17797
476
8500
Printed Materials
1958 Füles magazin teljes évfolyama két kötetben, II. évf. 1-52. sz. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
3173830
17798
476
6500
Printed Materials
1959 Füles magazin teljes évfolyama két kötetben, III. évf. 1-52. sz. Egészvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón minimális kopottsággal. 3220309
17799
476
Printed Materials
cca 1960-65 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm 3194608
17800
476
Printed Materials
3200666
17801
476
3200
Printed Materials
cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm 3240726
17802
476
Printed Materials
cca 1960-80 Megállapodás a Magyar Népköztársaság kormánya és a Bolgár Népköztársaság kormánya között légiforgalom tárgyában, hatálybalépett: 1949. július 12. Bp., Közdok. 6+4 p. Kiadói papírkötés, borítón tollas firkával.
3205436
17803
476
3400
Printed Materials
cca 1960 Blumen von Heiligen Lande Jerusalem. Szuveníralbum, szárírott, préselt növényekkel, sérült vászonkötésben.
3173871
17804
476
3400
Printed Materials
1962 Füles évkönyv (az első megjelent szám), kiadói papírkötés, 256 p.
3173859
17805
476
Printed Materials
1963 Füles évkönyve, kiadói papírkötés, 240 p.
3185986
17806
476
Printed Materials
1963 MTI Bizalmas Tájékoztató 170. sz., 1963. júl. 22., zárt terjesztésű kiadvány, számozott, 15 p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF