Drucksachen Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3195683
17867
476
Printed Materials
11 db magyar városokat, tájakat bemutató, turisztikai prospektus: Fertőd, Pannonhalma, Sopron, Vas megye, stb.
3232756
17868
476
Printed Materials
21 db vegyes régi szentkép 3217077
17869
476
Printed Materials
Petőfi Sándort és József Attilát bemutató képes mappák, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 2 db 3185464
17870
476
Printed Materials
5 db modern lovas poszter, változó méretben és állapotban
3219482
17871
476
Printed Materials
Oravala Ágoston: A parasztpróféta. Életrajzi regény. Ford.: Podmaniczky Pál. Gépirat. Félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, 373 p.
3219789
17872
476
Printed Materials
Porcelán márkajelzésekről készített (fénymásolt/nyomtatott) összeállítás + Zsolnay prospektusok, újságcikkek 3195658
17873
476
Printed Materials
Amerika (USA) nemzeti parkjait, természeti látnivalóit bemutató prospektusok (Yosemite, Utah State Parks, San Francisco Bay City Guide, stb.), össz. 14 db
3104660
17874
476
3200
Printed Materials
Nagy metszet és nyomtatvány tétel: a XVII-XIX. századból származó metszetek, nyomatok. Városképek, történelmi személyek, néhány grafika későbbről is. Nagyméretű nyomatok, emléklapok. Sok rossz állapotban. 3144418
17875
476
Printed Materials
3180321
17876
476
Printed Materials
Japán fametszet után készült modern ofszet nyomat, 21x30 cm, üvegezett fakeretben.
3136541
17877
476
Printed Materials
Szinyei nyomat. papír, nyomat, 73x56 cm, keretezett, üvegezett, . dekoratív
3136380
17878
476
Printed Materials
Rippl Rónai József. Nyomat, 46x39 cm, keretben, üvegezett, dekoratív Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF