Drucksachen

Zahl der Lose: 425

11 db magyar városokat, tájakat bemutató, turisztikai prospektus: Fertőd, Pannonhalma, Sopron, Vas megye, stb.
17867.

Rufpreis:
1 000 HUF

21 db vegyes régi szentkép
17868.

21 db vegyes régi szentkép

Rufpreis:
1 800 HUF

Petőfi Sándort és József Attilát bemutató képes mappák, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 2 db
17869.

Rufpreis:
1 200 HUF

5 db modern lovas poszter, változó méretben és állapotban
17870.

Rufpreis:
1 200 HUF

Oravala Ágoston: A parasztpróféta. Életrajzi regény. Ford.: Podmaniczky Pál. Gépirat. Félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, 373 p.
17871.

Rufpreis:
2 400 HUF

Porcelán márkajelzésekről készített (fénymásolt/nyomtatott) összeállítás + Zsolnay prospektusok, újságcikkek
17872.

Rufpreis:
2 000 HUF

Amerika (USA) nemzeti parkjait, természeti látnivalóit bemutató prospektusok (Yosemite, Utah State Parks, San Francisco Bay City Guide, stb.), össz. 14 db
17873.

Rufpreis:
1 000 HUF

17874.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

17875.

Rufpreis:
3 000 HUF

Japán fametszet után készült modern ofszet nyomat, 21x30 cm, üvegezett fakeretben.
17876.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szinyei nyomat. papír, nyomat, 73x56 cm, keretezett, üvegezett, . dekoratív
17877.

Rufpreis:
1 000 HUF

17878.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF