Les châteaux historiques de France - Cheverny, a kastélyt bemutató mappa, 10 db fekete-fehér fotóval, 23x17 cm méretben + francia nyelvű prospektus, térkép, étlap. Sérült papírmappában.
Szent István királyt, Szent Imre herceget és más szenteket ábrázoló reprodukciók (Zichy Mihály, Lotz Károly, Székely Bertalan és mások munkái után), 12 db fekete-fehér nyomat, lapméret: 24x16,5 cm
Torino városi őrségének egyenruhái a XV. sz.-tól a XIX. sz.-ig, 6 db színes reprodukció (szign.: Bigatti), Torino dombornyomott címerével ellátott papírmappában, lapméret: 33,5x24,5 cm
3 db Nagy-Magyarország térképét és történelmi címereit ábrázoló nyomtatvány (az egyik merített papíron), változó állapotban, 23,5x18 cm és 49x33 cm között