Drucksachen

Zahl der Lose: 425

1942 Nyomdász évkönyv és útikalauz, sok szöveges és képes reklámmal, 155p
17747.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1942 Turán. Magyar néprokonsági szemle. XXV. évfolyam, 1942. (Egy kötetben). Szerk.: Cholnoky Jenő és Virányi Elemér. Bp., Turáni Társaság ("Élet"-ny.), 2 sztl. lev.+ 200 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képekkel. Félvászon-kötésben.
17748.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942 Az egri Dobó István gimnázium évkönyve. 42p.
17749.

Rufpreis:
2 800 HUF

1942 Mit rajzolunk az idén? Szemlélet utáni stb. rajzolás, díszítő tervezgetések, a magyar népművészet ismertetése. Szerk. és a kiadásért felelős: Tirpák Sándor. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a füzettől különvált borítóval.
17750.

Rufpreis:
1 400 HUF

1942 Közúti szükséghídépítés 36 t kihúzható táblázatok, skálák. Egészvászon kötésben. 18x12 cm
17751.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1943 Szálasi Ferencet éltető, nyilaskeresztes röplapok, Ferenc nap alkalmából, hozzá borítékkal
17752.

Rufpreis:
8 000 HUF

17753.

Rufpreis:
1 400 HUF

1943 Beszámoló a magyarhoni Gusztáv Adolf Gyámintézet 1943 évi munkájáról
17754.

Rufpreis:
1 200 HUF

17755.

Rufpreis:
1 400 HUF

17756.

Rufpreis:
1 200 HUF

1943-1944 Magyar Csillag 1941 I. évf. 1-3., Teljes., 1942 II. évf. 1-14. Teljes., 1943 III. évf. 17-24., 1944 IV. évf. 1-7. szám. Utolsó száma (IV. 8.) a nyomdából már nem került forgalomba, Magyarország német megszállása miatt betiltották.
17757.

Rufpreis:
8 000 HUF

17758.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF