1942 Turán. Magyar néprokonsági szemle. XXV. évfolyam, 1942. (Egy kötetben). Szerk.: Cholnoky Jenő és Virányi Elemér. Bp., Turáni Társaság ("Élet"-ny.), 2 sztl. lev.+ 200 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képekkel. Félvászon-kötésben.
1942 Mit rajzolunk az idén? Szemlélet utáni stb. rajzolás, díszítő tervezgetések, a magyar népművészet ismertetése. Szerk. és a kiadásért felelős: Tirpák Sándor. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a füzettől különvált borítóval.
1943 Der Baumeister. Monatshefte für Baukultur und Baupraxis. 41. Jahrgang, Heft 3. Német nyelvű építészeti folyóirat egy száma, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, a borítón sérülésekkel.
1943-1944 Magyar Csillag 1941 I. évf. 1-3., Teljes., 1942 II. évf. 1-14. Teljes., 1943 III. évf. 17-24., 1944 IV. évf. 1-7. szám. Utolsó száma (IV. 8.) a nyomdából már nem került forgalomba, Magyarország német megszállása miatt betiltották.