Drucksachen

Zahl der Lose: 425

1928 Eger, az egri római katolikus fiú felsőkereskedelmi iskola érettségit tett diákjainak felhívása a 10 éves találkozóra, szecessziós grafikával
17675.

Rufpreis:
1 600 HUF

17676.

Rufpreis:
1 800 HUF

17677.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

17678.

Rufpreis:
2 400 HUF

1928 A Nemzeti Torna Egylet igazgató-választmányának jelentése az LVI.-LXIV. egyleti évekről (1919.-1927.) Bp., "Hangya"-ny., 172+(4) p. Szövegközti fekete-fehér képekkel és színes képtáblákkal illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, az elülső és hátsó papírborítók bekötve.
17679.

Rufpreis:
2 000 HUF

1929 Hasznos olvasmányok I. évf. 1. sz. (induló szám), 1929. márc. 3. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső, Kaszás Béla. Bp., Révai-ny., 16 p. Tűzött papírkötés.
17680.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930-1940 Régi mozifilmreklámok (Belvárosi Mozi Rt. Szeged - Trader Horn, A végtelen út, stb.), 5 db
17681.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1930 Howard Spring: Tövis és borostyán, Hungária kiadás szórólap. 19,5x13 cm, sh.
17682.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 A kedvenc. Magyarországi Ebtenyésztők Országos Egyesületének kiadványa kutyákról, hasznos információkkal, sok képpel 20 p
17683.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1930 Sztripszky Hiador (1875-1946.) ruszin származású magyar néprajzkutató, irodalomtörténész. gépelt önéletrajza két oldalon, a vége hiányzik
17684.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930 4 db koncert meghívó
17685.

cca 1930 4 db koncert meghívó

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930 3 db Sárvári iskolai értesítő
17686.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF