1928 A Magyar Irodalmi és Művészeti Kongresszus értesítője. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 48 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval. + A Magyar Irodalmi és Művészeti Kongresszus Festészeti Szakosztálya (elnök: Csók István) meghívója a Fészek Művészklubban tartott ülésére, ifj. Olbert Károly festőművész részére címezve
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1928 A Nemzeti Torna Egylet igazgató-választmányának jelentése az LVI.-LXIV. egyleti évekről (1919.-1927.) Bp., "Hangya"-ny., 172+(4) p. Szövegközti fekete-fehér képekkel és színes képtáblákkal illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, az elülső és hátsó papírborítók bekötve.