Drucksachen

Zahl der Lose: 425

1931 A Turul Szövetség 2 db meghívója
17699.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1931 A Pesti Hírlap karácsonyi albuma, világtérkép borítóval, lapszéli szakadásokkal, 126p
17700.

Rufpreis:
3 000 HUF

1932 Miskolc, nyitható 3 részes kiadvány a miskolci Erzsébet Fürdőről, árjegyék, fürdési rend
17701.

Rufpreis:
1 600 HUF

1932 Nemzeti Magazin augusztus 20-ra kiadott alkalmi képes magazin 16p.
17702.

Rufpreis:
800 HUF

1932 Mai Lány c. lap A Katholikus Leányok Országos Szövetsége kiadása. 2 db szám április, május
17703.

Rufpreis:
1 000 HUF

1933 Csanád-, Arad-, Torontál Vármegye Hivatalos Lapja teljes évfolyama (egybekötve): XXXI. évf. 1-79. sz., 1933. jan. 4. - dec. 30. Szerk.: Tarnay Ivor. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, deformált kötéstáblákkal, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal. Az egyes számok címlapján és utolsó lapján "Csanád vármegye Nagykopáncs község" bélyegzőkkel.
17704.

Rufpreis:
3 000 HUF

1933-1934 A Cosulich Line Oceania hajó étlapja olasz és német nyelven, a Cosulich Vulcania hajó utaslistája olasz nyelven, néhány egy társasághoz tartozó utas aláírásával a hátlapon
17705.

Rufpreis:
8 000 HUF

17706.

Rufpreis:
4 000 HUF

1934 Törekvés Báli Tudósító I. évf. 1. sz. (induló szám), Keszthely, 1934. dec. 20., szerk.: "dr. Főszurkoló Ádám". "Kézirat gyanánt". Keszthely, Mérei Ignác-ny., 8 p. Egy-két lap kissé foltos, egyébként jó állapotban. (Lehet, hogy több száma nem jelent meg. Ritka!)
17707.

Rufpreis:
3 000 HUF

1935 A Magyar Uriasszonyok Gyermekeinek Ujságja 13 darab száma
17708.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1935 Errol Flynn színészről készült fiatalkori fotó utáni nyomat, ofszet, papír, Errol Flynn nyomtatott dedikációjával, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadásokkal, 25,5x20,5 cm
17709.

Rufpreis:
2 000 HUF

17710.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF