Drucksachen Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3148654
17687
476
900
Printed Materials
1930-1940 Újpest, Szt. József és Szt. Terézia Otthon 2 db lapja adománykérő felhívással gyermekek részére 3238156
17688
476
Printed Materials
cca 1930 "Olcsó házhelyparcellázás Csepelszigeten!" - hirdetmény, hajtott, szakadással, parcellázási térképpel 3236946
17689
476
Printed Materials
cca 1930 ,,Tündérvásár Nagymagyarországért" képes gyűjtőkártyák, 105 db, vegyes állapotban, 8x5,5 cm 3241975
17690
476
Printed Materials
ca 1930 4 db iskolai értesítő: Angolkisasszonyok leánygimnáziuma 1942883
17691
476
Printed Materials
cca 1930 Műszaki útmutató (mechanikus táblázat) fémiparosok számára. 21x10 cm 3121366
17692
476
Printed Materials
1930 Szlovenszkói Színházi Élet. Felvidéki magyar színházi, irodalmi és művészeti hetilap. VI. évf. 18. sz. Kosice (Kassa), 1930. okt. 4. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, 20 p. + 1933 Lia két papája c. operett ismertető füzete. Kassa, "Grafika"-ny., 16 p. + néhány vegyes korabeli újságkivágás 3186007
17693
476
Printed Materials
cca 1930 Dr. Ernst Schertel: Der Flagellantismus als literarisches Motiv. Heft 1. Fekete-fehér képekkel, német nyelven. Hajtva, sérülésekkel, 2 sztl. lev.
3205682
17694
476
Printed Materials
Heraklit Építési Szemle 1930 november 15-i száma, ritka épületfotókkal, 4p
3221657
17695
476
Printed Materials
3233090
17696
476
Printed Materials
1931 Az Athenaeum almanachja. Szerk.: Erényi András. Bp., Athenaeum, 158 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + 1933 Franklin Almanach. Bp., Franklin-Társulat, 128 p. Kiadói papírkötés.
3221664
17697
476
Printed Materials
3211223
17698
476
Printed Materials
1931-1948 Vegyes naptárak, évkönyvek, 5 db: Kis Ujság nagy képes naptára az 1931. és 1932. évre; Igazság nagy képes naptára 1934. évre; A Független Kisgazdapárt nagy képes naptára az 1937-ik évre; Negyvennyolcas Friss Naptár az 1948. évre. Sérült, viseltes állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF