Drucksachen

Zahl der Lose: 425

17687.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1930 "Olcsó házhelyparcellázás Csepelszigeten!" - hirdetmény, hajtott, szakadással, parcellázási térképpel
17688.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1930 ,,Tündérvásár Nagymagyarországért" képes gyűjtőkártyák, 105 db, vegyes állapotban, 8x5,5 cm
17689.

Rufpreis:
2 000 HUF

ca 1930 4 db iskolai értesítő: Angolkisasszonyok leánygimnáziuma
17690.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Műszaki útmutató (mechanikus táblázat) fémiparosok számára. 21x10 cm
17691.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 Szlovenszkói Színházi Élet. Felvidéki magyar színházi, irodalmi és művészeti hetilap. VI. évf. 18. sz. Kosice (Kassa), 1930. okt. 4. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, 20 p. + 1933 Lia két papája c. operett ismertető füzete. Kassa, "Grafika"-ny., 16 p. + néhány vegyes korabeli újságkivágás
17692.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930 Dr. Ernst Schertel: Der Flagellantismus als literarisches Motiv. Heft 1. Fekete-fehér képekkel, német nyelven. Hajtva, sérülésekkel, 2 sztl. lev.
17693.

Rufpreis:
1 400 HUF

Heraklit Építési Szemle 1930 november 15-i száma, ritka épületfotókkal, 4p
17694.

Rufpreis:
2 400 HUF

17695.

Rufpreis:
5 000 HUF

1931 Az Athenaeum almanachja. Szerk.: Erényi András. Bp., Athenaeum, 158 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + 1933 Franklin Almanach. Bp., Franklin-Társulat, 128 p. Kiadói papírkötés.
17696.

Rufpreis:
1 800 HUF

17697.

Rufpreis:
4 000 HUF

1931-1948 Vegyes naptárak, évkönyvek, 5 db: Kis Ujság nagy képes naptára az 1931. és 1932. évre; Igazság nagy képes naptára 1934. évre; A Független Kisgazdapárt nagy képes naptára az 1937-ik évre; Negyvennyolcas Friss Naptár az 1948. évre. Sérült, viseltes állapotban.
17698.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF