Drucksachen

Zahl der Lose: 425

17711.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

17712.

Rufpreis:
2 000 HUF

1937. július 16. A Vasárnapi Újság Képes melléklete, címlapon Landler Jenő, a lap az 1919-es tanácsköztársaságot parodizálja ki
17713.

Rufpreis:
1 800 HUF

1937 Farsangi Revű - Báli képes album c. képes magazin 1. kötete. 60 p.
17714.

Rufpreis:
4 000 HUF

17715.

Rufpreis:
1 200 HUF

17716.

Rufpreis:
3 000 HUF

1937 Virágfakadás. Szépirodalmi, művészeti, kritikai és társadalmi folyóirat. I. évf. 1. sz. (induló szám), 1937. nov. 15. Szerk.: Kancsár Imre. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel, 48 p.
17717.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hevesmegyei Lapok 1937. május 16-30, jún. 6-13., XLVI. évf. 20-24. sz. Főszerk.: Polóny Zoltán. Változó, többnyire jó állapotban, hajtott.
17718.

Rufpreis:
2 000 HUF

1937 A Magyar Szemle 6 db száma: XXX. köt. 2., 3., 4. sz., XXXI. köt. 1., 2., 3. sz. Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., 1937, Magyar Szemle Társaság. Számos érdekes történelmi, társadalomtudományi, helytörténeti témájú írással (Jeszenky Sándor: Budapest patinája; Zathureczky Gyula: Magyar kisebbség Romániában; Erdélyi Géza: A Vasgárda története; stb.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17719.

Rufpreis:
1 600 HUF

1937-1938 Az Ország Útja. Antifasiszta szellemiségű állam- és nemzetpolitikai folyóirat. I. évf. 7-10. sz., II. évf. 2., 4., 10., 12. sz. (össz. 8 db). Szerk.: Barankovics István, gróf Dessewffy Gyula. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17720.

Rufpreis:
2 000 HUF

1937 A Park Club évkönyve. Bp., 1937, Park Club (Hornyánszky Viktor-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, a borító és néhány lap kissé foltos.
17721.

Rufpreis:
1 800 HUF

17722.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF