1936-1939 Tükör folyóirat 5 száma (IV. évf. 9., 12. szám. V. évf. 2-3. szám, VII. évf. 3. szám.) A borítók közül 4 Gábor Pál munkái. Papírkötések, a borítókon kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel.
1936 Árverési Közlöny XVII. évf. 172. sz., 1936. júl. 31. A M. Kir. Postatakarékpénztár árverési csarnokában 1936. évi augusztus hó 1-én árverésre kerülő tárgyak jegyzéke. Függelék: az árverési csarnok helyiségein kívül tartandó árverések sorrendje. Bp., M. Kir. Postatakarékpénztár, 34+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.
Szép Szó. 6. köt. 1938. (József Attila emlékének.) Szerkesztőbizottság: Fejtő Ferenc, Gáspár Zoltán, Hatvany Bertalan, Ignotus Pál, Remenyik Zsigmond. (Bp.) 1938. Pantheon. 1 t. (címkép), 128 l. 205 mm. Fűzve, sérült kiadói borítóban, sérüléssel.hátsó borító nélkül
1937 Virágfakadás. Szépirodalmi, művészeti, kritikai és társadalmi folyóirat. I. évf. 1. sz. (induló szám), 1937. nov. 15. Szerk.: Kancsár Imre. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel, 48 p.
1937 A Magyar Szemle 6 db száma: XXX. köt. 2., 3., 4. sz., XXXI. köt. 1., 2., 3. sz. Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., 1937, Magyar Szemle Társaság. Számos érdekes történelmi, társadalomtudományi, helytörténeti témájú írással (Jeszenky Sándor: Budapest patinája; Zathureczky Gyula: Magyar kisebbség Romániában; Erdélyi Géza: A Vasgárda története; stb.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
1937-1938 Az Ország Útja. Antifasiszta szellemiségű állam- és nemzetpolitikai folyóirat. I. évf. 7-10. sz., II. évf. 2., 4., 10., 12. sz. (össz. 8 db). Szerk.: Barankovics István, gróf Dessewffy Gyula. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.