Drucksachen Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3238167
17639
476
Printed Materials
1914 Magyar Királyi Államvasutak - I. számú fedvények a "Közlekedési Határozmányok" I. és II. részéhez, hajtott
3216370
17640
476
Printed Materials
1914 A Nagyváradi Feministák Egyesületének évi jelentése, 12p
3104663
17641
476
600
Printed Materials
1914 Könyvtári Szemle II. évf. 3-6. sz., 1914. március-június, szerk.: Kőhalmi Béla. Kiadói papírkötés, változó állapotban. 3240497
17642
476
Printed Materials
1914 Magyar Levelezés iskolai füzet, benne levelezés mintákkal. 3214156
17643
476
Printed Materials
1914 Berlin, Die Woche, Moderne illustrierte Zeitschrift, évfolyam bekötve.
3238553
17644
476
Printed Materials
1915 Jednota katolíckeho ľudu (IX. rocník 1. sosit). A Katolikus Népszövetség c. lap szlovák nyelvű kiadása, benne a háborúval kapcsolatos írásokkal, képekkel, valamint naptár az 1916. évre. Főszerk.: Alexander Ernszt. Bp., Stephaneum-ny. Korabeli félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
3082402
17645
476
700
Printed Materials
Friml Aladár: Magyar középiskola. A katholikus középiskolai tanáregyesület folyóirata. IX. évfolyam, Bp., 1916. Stephaneum. 348p. Félvászon kötésben, foltos lapokkal. 3240600
17646
476
Printed Materials
1916-1918, Tolnai Világlapja 5 darab száma, vegyes állapotban
3240048
17647
476
Printed Materials
1917 Fidibusz c. szatirikus folyóirat XIII. évf. 19. száma, 1917. máj. 11. Szerk.: Radnóti József. Kisebb sérülésekkel, 16 p.
3235652
17648
476
Printed Materials
cca 1918 ,,Éljen a Munkás-paraszt Vörös Hadsereg!", ukrán nyelvű hirdetmény, kisebb szakadásokkal, sérült lapszélekkel, 31,5x45 cm / Announcement regarding the Workers' and Peasants' Red Army, in Ukrainian language, with tears, damaged edges
3173394
17649
476
34000
Printed Materials
1919 Esztergomi Friss Ujság politikai napilap 56 db száma, 1919. január-október, benne többek közt a cseh megszállással kapcsolatos hírekkel, sérült lapszélekkel
3166372
17650
476
Printed Materials
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF