Drucksachen

Zahl der Lose: 425

17663.

Rufpreis:
8 000 HUF

17664.

Rufpreis:
1 000 HUF

17665.

Rufpreis:
5 000 HUF

1926-1941 4 db meghívó különféle katolikus szervezetektől
17666.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő
17667.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1926-2006 Vallási emléklapok, régi és modern, össz. 16 db, változó állapotban
17668.

Rufpreis:
1 800 HUF

1926 The Studio - A Magazine of Fine and Applied Art, teljes évfolyam
17669.

Rufpreis:
4 000 HUF

17670.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1927-1939 Magyar Nők Lapja és Magyar Uriasszonyok Lapja össz. kb. 13 db, részben színes divatképekkel és számos reklámmal, részben sérült, hiányos és foltos
17671.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1927-1937 A Magyar Szemle 7 db száma: I. köt. 4. sz., XXVII. köt. 2. sz., XXIX. köt. 1., 2., 3., 4. sz., XXX. köt. 1. sz. Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., 1927-1937, Magyar Szemle Társaság. Számos érdekes történelmi, társadalomtudományi, helytörténeti témájú írással (Eckhart Ferenc: Ferenc József és a Kossuth-kultusz; Csekey István: A Harmadik Birodalom alkotmánya; Zathureczky Gyula: Magyarok megfélemlítése Erdélyben; stb.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17672.

Rufpreis:
1 600 HUF

1927-1937 Régi meghívók, 3 db: Ráskai Lea Leányliceum műsoros est, Budapesti Kegyestanítórendi Gimnázium színielőadás, Szilágyi Erzsébet Leánygimnázium tornaünnepélyének meghívói.
17673.

Rufpreis:
1 400 HUF

1927 ,,Egyetemi Polgárok!", a BEAC vívószakosztályának felhívása dr. Gerentsér László vívómester által tartott vívásoktatási tanfolyamokról. Bp., Pallas-ny., kissé foltos, középen hajtott, a hátoldalon kézzel írt datálással és névbejegyzéssel, 20x16,5 cm
17674.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF