Drucksachen

Zahl der Lose: 425

1888-1889 Paloták, villák, homlokzatok, 5 db nagyméretű nyomat, az Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) c. folyóirat mellékletei, változó állapotban, lapméret: 38x27 cm körül
17591.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1890 Csipkés szentkép, kissé foltos, egyébként jó állapotban, 11,5×7,5 cm
17592.

Rufpreis:
5 000 HUF

17593.

Rufpreis:
5 000 HUF

cc 1890 Venezia, Velence 24 képet tartalmazó képes füzet 24x17 cm
17594.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890 Österreich.-Ungarische Monarchie. Stieler's Schul-Atlas No. 20. / Az Osztrák-Magyar Monarchia rézmetszetű térképe, 1 : 5.000.000, Gotha, Justus Perthes, kis lapszéli szakadásokkal, tollas firkákkal, 31x24,5 cm
17595.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890-1900 A magyar koronázási jelvények, 2 db színes melléklet (kromolitográfia) a Pallas Nagy Lexikonából. Bp., Czettel és Deutsch, lapméret: 23,5x15 cm
17596.

Rufpreis:
1 000 HUF

1891 Bp., Kövesdi Dr. Wenzel Gusztáv jog- és bölcsészettudor halálozási értesítője, sérült
17597.

Rufpreis:
3 000 HUF

1892 Dusnokpuszta dűlőinek jegyzéke 1p. Papírborítóval
17598.

Rufpreis:
2 000 HUF

1892 Pesti Napló politikai napilap 43. évf. 160. száma, 1892. június 10., sérülésekkel, 4 p.
17599.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1892 I. Ferenc József a budapesti városligeti Iparcsarnokban rendezett jubileumi virágkiálltáson, nyomat, Szemlér Mihály rajza után, feliratozva, 20x15,5
17600.

Rufpreis:
3 000 HUF

1899 Jegyzőkönyv a Bodrogközi Jótékony Nőegyesületnek Király-Helmeczen a Tiszaszabályozó Társulat termében 1899. évi október hó 7-én tartott választmányi üléséről. Sátoraljaújhely, 1899, "Zemplén"-ny., 8+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, a lapokon apró sérüléssel.
17601.

Rufpreis:
1 800 HUF
9

17602.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF