Drucksachen Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3233061
17591
476
Printed Materials
1888-1889 Paloták, villák, homlokzatok, 5 db nagyméretű nyomat, az Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) c. folyóirat mellékletei, változó állapotban, lapméret: 38x27 cm körül
3235940
17592
476
Printed Materials
cca 1890 Csipkés szentkép, kissé foltos, egyébként jó állapotban, 11,5×7,5 cm
3235947
17593
476
Printed Materials
3219812
17594
476
Printed Materials
cc 1890 Venezia, Velence 24 képet tartalmazó képes füzet 24x17 cm
3153581
17595
476
Printed Materials
cca 1890 Österreich.-Ungarische Monarchie. Stieler's Schul-Atlas No. 20. / Az Osztrák-Magyar Monarchia rézmetszetű térképe, 1 : 5.000.000, Gotha, Justus Perthes, kis lapszéli szakadásokkal, tollas firkákkal, 31x24,5 cm
3183633
17596
476
Printed Materials
cca 1890-1900 A magyar koronázási jelvények, 2 db színes melléklet (kromolitográfia) a Pallas Nagy Lexikonából. Bp., Czettel és Deutsch, lapméret: 23,5x15 cm
3241530
17597
476
Printed Materials
1891 Bp., Kövesdi Dr. Wenzel Gusztáv jog- és bölcsészettudor halálozási értesítője, sérült
3140352
17598
476
Printed Materials
1892 Dusnokpuszta dűlőinek jegyzéke 1p. Papírborítóval
3219058
17599
476
Printed Materials
1892 Pesti Napló politikai napilap 43. évf. 160. száma, 1892. június 10., sérülésekkel, 4 p.
1966019
17600
476
Printed Materials
cca 1892 I. Ferenc József a budapesti városligeti Iparcsarnokban rendezett jubileumi virágkiálltáson, nyomat, Szemlér Mihály rajza után, feliratozva, 20x15,5
3149109
17601
476
Printed Materials
1899 Jegyzőkönyv a Bodrogközi Jótékony Nőegyesületnek Király-Helmeczen a Tiszaszabályozó Társulat termében 1899. évi október hó 7-én tartott választmányi üléséről. Sátoraljaújhely, 1899, "Zemplén"-ny., 8+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, a lapokon apró sérüléssel. 3085831
17602
476
Printed Materials
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF