Drucksachen

Zahl der Lose: 425

1861 Sürgöny 1. évfolyam 128., 187., 188., száma
17579.

Rufpreis:
3 000 HUF

1861 Emléklap az 1860 évből. Magyarország nem volt, hanem lesz! Széchenyi István szállóigéje alatt a ,,legnagyobb magyar", Széchenyi István egészalakos portréja, az egyik oldalt koronás nőalak, Magyarország címerével. Alul a Lánchíd képe, mellette egy gőzhajó és a Vaskapu képei, keretben. A következő oldalon Jókai Mór: Széchenyi feltámadása 1861. Az utolsó oldalon Kölcsey Ferencz: Hymnus, díszkeretes címerekkel (koronás nemzeti kiscímer, Szlavónia, Dalmácia, Horvátország, Erdély címerei). Szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast, gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált, 4 sztl. lev. A Vasárnapi Ujság melléklete, 1861. jan. 6, VIII. 1. szám melléklete volt. Szakadt, sérült, foltos, hajtott. Rendkívül ritka!
17580.

Rufpreis:
2 800 HUF
11

1862 Sárospataki füzetek. szerk: Antalfi János. VI. évf. IX. Kiadói papírkötésben,
17581.

Rufpreis:
1 000 HUF

1865-1867 Sárospataki füzetek számai: 1865 Uj folyam 2. éve I., II-III., IV-V., VI. szállítmány valamint 1867 I., II-III., IV-V., VIII., IX-X. szállítmány. Kiadói papírkötésben, sérült gerincekkel és borítókkal lapokkal, felvágatlan példányok.
17582.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Hon politikai és közgazdászati napilap 1868 november 5-i száma
17583.

Rufpreis:
1 400 HUF

17584.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

17585.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

17586.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1880-1906 Francia transzatlanti hajózási vállalatok járatainak fedélzeti étlapjai, 4 db, részben kitöltetlen, közte dombornyomással és színes litho illusztrációkkal díszítettek. Változó, részben sérült állapotban, 20x15 cm és 24x15,5 cm között.
17587.

Rufpreis:
1 000 HUF

1881 Sepsiszentgyörgy Horváth László főjegyző búcsúja megyei törvényhatóságtól
17588.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Egyetértés napilap 1884 április 5 szombati száma
17589.

Rufpreis:
1 400 HUF

17590.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF