Drucksachen

Zahl der Lose: 425

Kislemez, Vinyl EP gyűjtemény: Pink Floyd Wall, Pepita. Bob Dylan Changing of the guards, Fesztivál 81', Tessék választani 1975, Boney M Malaika, Pepita, BOney M - Daddy Cool. Pepita. T: VG kissé dohos tokokkal
17536.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Máté Péter - Elmegyek, Vinyl, LP, Compilation, 1984 Magyarország (VG+, a tok enyhén kopottas)
17537.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koncz Zsuzsa és az Illés zenekar: Szerelem. Qualiton, LP, sérült tokban
17538.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Koncz Zsuzsa: Jelbeszéd. Baklelit, Pepita.
17539.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Korál: Van Egy Őszinte Dal / Válaszra Várva. Vinyl 7", Pepita 1978.
17540.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1800 Budafoki szőlők nyilvántartó táblázata. Üres nyomtatvány
17560.

Rufpreis:
800 HUF

1828 Allgemeine Zeitung. Mit allerhöchsten Privilegien. Nr. 360. Német nyelvű hírlap 1828. dec. 25-i (karácsonyi) száma, 2K szignettával, tetején vágásból eredő kisebb hiánnyal, 8 p.
17561.

Rufpreis:
1 000 HUF

1832, Naptár, Esztergom, Josephum Beimel nyomdája, üvegezett keretben, 20x36 cm
17562.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1833 Vereinigte Ofner u. Pester Zeitung Nr. 2., német nyelvű hírlap 1833. jan. 6-i száma, kisebb ázásnyomokkal, sérüléssel, 17-30 p.
17563.

Rufpreis:
1 000 HUF

1834 Regélő. 1834. jan. 19. 6. szám. Szerk.: Róthkrepf Gábor. Pest, Trattner-Károlyi-ny., a "gerinc mentén" az első és az utolsó lapnál szöveget nem érintő sérüléssel, folttal, 49-56 p.
17564.

Rufpreis:
1 600 HUF

1840 Athenaeum. Tudományok' és szépművészetek' tára. II. félév. 47. szám. 1840. dec. 10., Szerk.: Schedel [Toldy Ferenc], Vörösmarty [Mihály], társzerkesztő: Bajza [József]. Buda, Kir. M. Egyetem betűivel, 737/738-751/752 [kéthasábos számozás] p.
17565.

Rufpreis:
2 800 HUF

17566.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF