Kislemez, Vinyl EP gyűjtemény: Pink Floyd Wall, Pepita. Bob Dylan Changing of the guards, Fesztivál 81', Tessék választani 1975, Boney M Malaika, Pepita, BOney M - Daddy Cool. Pepita. T: VG kissé dohos tokokkal
1828 Allgemeine Zeitung. Mit allerhöchsten Privilegien. Nr. 360. Német nyelvű hírlap 1828. dec. 25-i (karácsonyi) száma, 2K szignettával, tetején vágásból eredő kisebb hiánnyal, 8 p.
1834 Regélő. 1834. jan. 19. 6. szám. Szerk.: Róthkrepf Gábor. Pest, Trattner-Károlyi-ny., a "gerinc mentén" az első és az utolsó lapnál szöveget nem érintő sérüléssel, folttal, 49-56 p.
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 2 kötet 1-2. füzet Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.). [4] + 208 p. + [4] + 199 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott félvászon kötésben Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.