Drucksachen

Zahl der Lose: 425

cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
17603.

Rufpreis:
2 000 HUF

17604.

Rufpreis:
4 000 HUF

1900 A szatmár-németi kereskedő-ifjak köre választmányának jelentése és zárszámadása az 1899. évről. Szatmárnémeti, 1900, Morvai János-ny., 11+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé fakó, sérült borítóval.
17605.

Rufpreis:
1 800 HUF

17606.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17607.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

17608.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1900 Régi ünnepi karácsonyi litho matricák, 8 db
17609.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Az Országgyűlési Tudósítások 20. száma, Kossuth Lajos kézirata (facsimile), a Magyar Nemzet Története melléklete, kétoldalas, 41x25 cm
17610.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900 Gyógynövények, 4 db színes illusztráció, In: Platen, [Moritz]: Die Neue Heilmethode, kissé foltos, 22x14 cm
17611.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900 Vízépítéstani és hídépítési ábrák, vázlatok nyomatok, össz. kb. 20 db, közte a budapesti Lánchíd hídfőinek erősítése és a ferencfalvi völgyzárógát, nyomat (részben fotólitográfia), néhány Klösz György kiadása, klf, méretekben. Érdekes anyag!
17612.

Rufpreis:
1 400 HUF

1903 Zilah, a Szilágycseh és Vidéke Takarékpénztári Részvénytársulat XIX. évi zárszámadása az 1902. évről
17613.

Rufpreis:
4 000 HUF

1904 Az ,,Aradi versenyegylet" évkönyve. Arad, 1905, Bloch H.-ny., 35+(9) p. Tűzött papírkötés.
17614.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF