Drucksachen Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2727511
17603
476
Printed Materials
cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
3141876
17604
476
Printed Materials
3149088
17605
476
Printed Materials
1900 A szatmár-németi kereskedő-ifjak köre választmányának jelentése és zárszámadása az 1899. évről. Szatmárnémeti, 1900, Morvai János-ny., 11+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé fakó, sérült borítóval. 3199837
17606
476
Printed Materials
3087922
17607
476
600
Printed Materials
G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .
3120444
17608
476
Printed Materials
3236113
17609
476
3200
Printed Materials
cca 1900 Régi ünnepi karácsonyi litho matricák, 8 db
3232941
17610
476
Printed Materials
cca 1900 Az Országgyűlési Tudósítások 20. száma, Kossuth Lajos kézirata (facsimile), a Magyar Nemzet Története melléklete, kétoldalas, 41x25 cm
3232795
17611
476
Printed Materials
cca 1900 Gyógynövények, 4 db színes illusztráció, In: Platen, [Moritz]: Die Neue Heilmethode, kissé foltos, 22x14 cm
3122509
17612
476
Printed Materials
cca 1900 Vízépítéstani és hídépítési ábrák, vázlatok nyomatok, össz. kb. 20 db, közte a budapesti Lánchíd hídfőinek erősítése és a ferencfalvi völgyzárógát, nyomat (részben fotólitográfia), néhány Klösz György kiadása, klf, méretekben. Érdekes anyag! 3163341
17613
476
Printed Materials
1903 Zilah, a Szilágycseh és Vidéke Takarékpénztári Részvénytársulat XIX. évi zárszámadása az 1902. évről 3197748
17614
476
Printed Materials
1904 Az ,,Aradi versenyegylet" évkönyve. Arad, 1905, Bloch H.-ny., 35+(9) p. Tűzött papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF