Drucksachen Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3201615
17771
476
Printed Materials
1949 Nehézipari Igazgatóság közlönye. Felelős szerkesztő: Dr. Herczeg István, 10p
3216393
17772
476
Printed Materials
cca 1950-1970 Divatillusztráció, tavasz-nyár-ősz-tél, kis lapszéli szakadásokkal, kihajtva: 41x29,5 cm
3185944
17773
476
Printed Materials
cca 1950 V. I. Lenin, mappa 10 db képpel (ebből 3 színes), kiadja: Művészeti Alkotások N.V. (A mappa egyik eredeti képe hiányzik, helyére egy Sztálin-portré került.) Kiadói papírmappában, 34x24 cm. 3241202
17774
476
Printed Materials
1951-1954 Nők Lapja 7 db száma (III. évf. 18., 19., 21., 22., 23., 31. sz. + VI. évf. 9. sz.), vegyes állapotban
3121454
17775
476
Printed Materials
3214112
17776
476
Printed Materials
cca 1955 A közlekedés rendje. 39 képes oldalon a közlekedési szabályokat és a közlekedéshez kapcsolódó helyzeteket bemutató füzet, a vezetői engedélyektől, az állati erővel vont járművek szabályaiig, stb, Kiadja a BM. Színúrfűzött, kissé kopott félvászon kötésben. Nagyon látványos képanyaggal 35x25 cm
3220839
17777
476
Printed Materials
3238533
17778
476
Printed Materials
1956 Nagymiskolci Munkástanács sztrájkbizottságának határozata röplap, kissé gyűrött 12x9 cm 3148688
17779
476
600
Printed Materials
cca 1956 Vásárhely haza fias dolgozó népe! hn., én., Hazafias Népfront Csongrádmegyei Bizottsága, szakadt, 4 p.
3194432
17780
476
Printed Materials
3241131
17781
476
Printed Materials
1956.X.27-XI.8, össz kb. 13 db újság a forradalom idejéből, vegyes állapotban, részben sérült és hiányos
3221858
17782
476
Printed Materials
1956 Vegyes 56-os újságtétel, 6 db: Népszava nov. 1., Szabad Nép okt. 18., 22., Szabad Ifjúság júl. 24., okt. 23., Mai nap dec. 16. (I. évf. 13. sz.)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF