Drucksachen

Zahl der Lose: 425

1949 Nehézipari Igazgatóság közlönye. Felelős szerkesztő: Dr. Herczeg István, 10p
17771.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1950-1970 Divatillusztráció, tavasz-nyár-ősz-tél, kis lapszéli szakadásokkal, kihajtva: 41x29,5 cm
17772.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1950 V. I. Lenin, mappa 10 db képpel (ebből 3 színes), kiadja: Művészeti Alkotások N.V. (A mappa egyik eredeti képe hiányzik, helyére egy Sztálin-portré került.) Kiadói papírmappában, 34x24 cm.
17773.

Rufpreis:
1 200 HUF

17774.

Rufpreis:
3 000 HUF

17775.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1955 A közlekedés rendje. 39 képes oldalon a közlekedési szabályokat és a közlekedéshez kapcsolódó helyzeteket bemutató füzet, a vezetői engedélyektől, az állati erővel vont járművek szabályaiig, stb, Kiadja a BM. Színúrfűzött, kissé kopott félvászon kötésben. Nagyon látványos képanyaggal 35x25 cm
17776.

Rufpreis:
4 000 HUF

17777.

Rufpreis:
2 400 HUF

1956 Nagymiskolci Munkástanács sztrájkbizottságának határozata röplap, kissé gyűrött 12x9 cm
17778.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1956 Vásárhely haza fias dolgozó népe! hn., én., Hazafias Népfront Csongrádmegyei Bizottsága, szakadt, 4 p.
17779.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

17780.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1956.X.27-XI.8, össz kb. 13 db újság a forradalom idejéből, vegyes állapotban, részben sérült és hiányos
17781.

Rufpreis:
4 000 HUF

1956 Vegyes 56-os újságtétel, 6 db: Népszava nov. 1., Szabad Nép okt. 18., 22., Szabad Ifjúság júl. 24., okt. 23., Mai nap dec. 16. (I. évf. 13. sz.)
17782.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF