cca 1955 A közlekedés rendje. 39 képes oldalon a közlekedési szabályokat és a közlekedéshez kapcsolódó helyzeteket bemutató füzet, a vezetői engedélyektől, az állati erővel vont járművek szabályaiig, stb, Kiadja a BM. Színúrfűzött, kissé kopott félvászon kötésben. Nagyon látványos képanyaggal 35x25 cm